Rekreacyjny rower górski – Trek Marlin 6 jest idealny dla…

 

Osób zainteresowanych odkrywaniem jazdy po szlakach, które chcą prawdziwego roweru górskiego w atrakcyjnej cenie.

Trek Marlin 6 to świetna opcja dla osób zainteresowanych odkrywaniem świata jazdy terenowej, które chcą prawdziwego roweru górskiego w atrakcyjnej cenie. Rama wykonana jest z Aluminium, które jest zarówno lekkie, jak i trwałe. Rower mtb ma również widelec ze 100 mm zawieszeniem, który wygładza nierówności na szlaku. Jest wyposażony w dobrej jakości hamulce marki Tektro

Uniwersalny rower do rekreacji w górach i lesie

Marlin 6 to idealny rower dla Ciebie, niezależnie od wieku, płci czy poziomu zaawansowania. Napęd Shimano i wytrzymałe dwuścienne obręcze zapewniają płynną i mocną jazdę za każdym razem.

Ten rower górski z napędem Shimano bez dużego wysiłku dobrze radzi sobie w terenie, w mieście i wszędzie pomiędzy. Bardzo ważnym elementem podczas wycieczki rowerowej jest nawodnienie rowerzysty. Do przechowywania napojów nigdy nie stanowi problemu dzięki ramie, która umożliwia również przymocowanie uchwytu na butelkę z wodą.

Produkowane przez markę Trek rowery elektryczne też są wyposażone w adapter na wodę.

Pewnie i bezpiecznie w terenie

Możesz znów cieszyć się jazdą dzięki mocnym hydraulicznym hamulcom tarczowym Marlin 6, które działają szybko i bezpiecznie. Możesz wyposażyć w światła LED, które można włączać i wyłączać podczas jazdy!

Wygodny rower do turystyki

Seria Marlin bardzo dobrze sobie radzi podczas dłuższych wypraw z sakwami. Do tego modelu możesz bez problemu przykręcić dedykowany bagażnik marki Bontrager z wyposażeniem wpinania sakwie MIK który ułatwi Tobie szybkie zakładania jak i zdejmowanie sakiew z bagażnika.

Koszt bagażnika do tego modelu top przedział 150zł do 300zł w zależności od wyboru modelu.

W odróżnieniu od rowerów elektrycznych model Marlin 6 jest lżejszy o około 10kg. Ten model występuje w kilku kolorach i rozmiarach od XS aż do XXL. Aktualnie najpopularniejsze są kolory ciemne z fluo napisem.

Najczęściej wybierane rozmiary Marlina dla wzrostu 180cm, 170cm

90% klientów o wzroście 180 wybiera rozmiar L. Natomiast rowerzyści o wzroście 170 wybierają rozmiar M. Tak dobrane roweru idealnie sprawdzą się w terenie jak i na ścieżkach rowerowych np. wzdłuż Wisły.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *