Szczecin – Gdzie wymienić nabój syfonu SodaStream – Spinel Soda

Pan Krzysztof jest zapalonym kolarzem, który przynajmniej kilka razy w tygodniu przemierza szczecińskie ścieżki rowerowe. Podczas takich treningów Panu Krzysztofowi zawsze towarzyszy jego ulubiony bidon. Przez długi czas Pan Krzysztof przelewał do niego wodę gazowaną, którą wcześniej kupował w sklepie. Jednak z czasem zaczął męczyć go stos zalegających w domu butelek po takiej wodzie. Dodatkowo regularne kupowanie małych wód gazowanych w sklepie okazywało się stosunkowo drogie. Dlatego tym większe było zdziwienie Pana Krzysztofa, kiedy znajomy kolarz polecił mu rozwiązanie tego problemu, którym był domowy saturator wody.

Jak działa saturator SodaStream BubbleON i co trzeba wiedzieć o tym urządzeniu?

Saturator lub po prostu ekspres do gazowania wody to niewielkie urządzenie przeznaczone do wzbogacania wody albo napojów o dodatek dwutlenku węgla. Obecność tego gazu powoduje, że w napoju pojawiają się uwielbiane przez wielu bąbelki. Po uruchomieniu urządzenia gaz jest pobierany z butli CO2 i przez syfon trafia do napoju. Codzienne korzystanie z saturatora jest więc bardzo proste.

Gdzie i jak wymienić butlę CO2 Spinel Soda w Szczecinie?

Oczywiście nabój CO2 ma swoją określoną pojemność, dlatego przy korzystaniu z saturatora trzeba monitorować poziom gazu. Jeśli będzie on zbyt niski, konieczna będzie wymiana butli. Dobra wiadomość jest jednak taka, że wymiana butli do saturatorów to usługa realizowana w licznych punktach wymiany Spinel Soda. Wszyscy posiadacze saturatorów mogą więc zgłosić się do takich placówek, aby w ciągu kilku minut wymienić butlę w swoim urządzeniu.

Sam proces jest dosyć prosty i dlatego nie zabiera zbyt wiele czasu. Ponadto wsparcie profesjonalnych serwisantów sprawia, że urządzenie jest od razu gotowe do użycia. Co jasne, zużyta metalowa butla zostanie później stosownie zagospodarowana.

Saturator SodaStream – wygoda połączona z oszczędnością i ekologią

Pan Krzysztof dopiero po zakupie saturatora uświadomił sobie, jak wiele energii oraz pieniędzy oszczędził dzięki rezygnacji z kupowania wody gazowanej w sklepach. Teraz może on po prostu uruchomić posiadany saturator i wybrać poziom nagazowania poprzez cylinder do saturatora. W efekcie już po chwili cieszy się świeżą gazowaną wodą lub napojem. Czasami Pan Krzysztof dodaje jeszcze do takiej wody syrop lub koncentrat smakowy, aby nieco urozmaicić swoje codzienne nawodnienie.

Co więcej, Pan Krzysztof praktycznie całkowicie zrezygnował z używania plastikowych butelek. Gotowy napój przelewa od bezpośrednio do swojego ulubionego bidonu. To z kolei rozwiązało jego problem ze składowaniem i wyrzucaniem plastiku. Dla Pana Krzysztofa istotne jest również to, że rezygnacja z plastiku przyczynia się do większej ochrony środowiska naturalnego. Sam nieraz jeździ rowerem po lesie i dlatego czuje, że ochrona przyrody powinna być dla ludzi priorytetem.

Saturator SodaStream BubbleON to pewność i bezpieczeństwo

Spinel Soda wprowadziła na rynek zupełnie nową jakość w zakresie działania saturatorów. Wszystkie urządzenia z serii SodaStream są praktyczne i łatwe w obsłudze. Co więcej, są one połączone z butlą, która zawiera przebadany dwutlenek węgla. Marka Spinel Soda zawsze stawia na sprawdzony gaz przeznaczony do użytku spożywczego. Dzięki takiej dbałości wszyscy klienci mogą cieszyć się smakiem ulubionych napojów o każdej porze dnia i nocy.

Współpraca ze Spinel Soda

Dynamiczny rozwój sieci Spinel Soda sprawia, że marka poszukuje partnerów biznesowych oraz współpracowników. Wszystkie osoby zainteresowane taką współpracą mogą wysłać wiadomość na adres – b2b@spinelsoda.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *