Pomagamy przy wyborze krzeseł i stołów!

Ogólny efekt musi być stylowy i dobrze dopasowany, ale w menu musi być także wygoda podczas posiłków! Jak pogodzić praktyczność, wygodne siedzisko i atrakcyjny wygląd wybierając Lublin meble kuchenne? Oto właściwe kryteria, z poradami ekspertów i spersonalizowanymi rozwiązaniami, od kuchni po salon/jadalnię. Recepta na sukces przy wyborze stołów i krzeseł!

W jakim pomieszczeniu i do jakiego użytku?

Wysokość siedzisk musi być zgodna z wysokością blatu. Musi być możliwe wsunięcie nóg pod blat, ale bez konieczności opierania na nim podbródka! W przypadku blatu barowego/przekąskowego na wysokości około 110 cm (zwykła wysokość do wspólnego posiłku) siedzenia muszą znajdować się około 80 cm od podłogi.

Stała czy regulowana wysokość? Jeśli wysokość blatu jest spersonalizowana, zdecyduj się na fotele z podnośnikiem gazowym, które oferują jedyny sposób na ustawienie siedziska na idealnej wysokości.

Właściwe pytania, aby dokonać właściwego wyboru

• Kryteria wyboru krzeseł. Unikaj delikatnych materiałów i preferuj te, które można czyścić po prostu wycierając gąbką.
• Jakie wymiary stołu? Liczba gości jest oczywistym kryterium. Należy zapewnić co najmniej 45 cm na osobę siedzącą i 1,20 m na wyciąganie krzeseł bez tylnego przejścia lub 1,50 m z tylnym przejściem.

Kuchnie wychodzące na salon

Strefa jadalna będzie widoczna z salonu, dzięki czemu stoły i krzesła będą miały znaczący wpływ dekoracyjny na cały salon.

Blat pasujący do blatu kuchennego.

Personalizacja pozwala na idealną harmonię z wystrojem Twojej kuchni. Kolory, dekory i materiały można wykorzystać, aby połączyć praktyczność i przyjemną estetykę. Niezrównany szyk!

Spersonalizowany stół.

Wybierz dekor blatu według własnych upodobań i życzeń, dopasowując na przykład kolorystykę do swoich siedzeń. Kolory w harmonii, pasujące do reszty wystroju? Lub odważne kolory dla oryginalnego, kontrastowego wystroju? Gama kolorów pozwala na każdy styl, plus jeden: Twój styl!

Krzesła z praktycznymi siedziskami winylowymi, czysta wełna dla czystego brytyjskiego luksusu, czy plastikowa skorupa…? Wybór jest wystarczająco szeroki, aby spełnić Twoje osobiste życzenia!

Drewniane ramy krzeseł dodające ciepła? A może metal na loftowy wygląd? Klasyczny, designerski czy romantyczny… to Twój wystrój wnętrza decyduje! Czarne nogi do stołu w stylu „industrialnym”, czy białe dla efektu minimalistycznego wzornictwa? A z zamiłowania do szczegółów możesz nawet wybrać kształt nóg stołu obejmujący czyste „prostokątne linie” lub zaokrąglone „liście” lub „trójkąty”, aby uzyskać oryginalny akcent.

Stoły wysokie, niskie, kwadratowe i okrągłe… Kształty, materiały i kolory elegancko wtapiają się w Twój wystrój, dodając witalności, o jakiej marzyłeś! Jak widać w świecie krzeseł i stołów dzisiaj wszystko jest możliwe. Nic tylko wybierać najlepsze opcje i cieszyć się nimi w codziennym użytkowaniu, co daje naprawdę najlepsze efekty, dopasowane do potrzeb wszystkich członków rodziny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *