Poleasingowy komputer stacjonarny – nie bój się spróbować

Rynek poleasingowych komputerów stacjonarnych i notebooków w ostatnich latach cieszy się sporym zainteresowaniem. Tego typu sprzedaż powoli zaczyna nawiązywać równą walkę z popularnymi elektromarketami, które proponują swoim klientom całkowicie nowe produkty. Podpowiadamy, jakie zalety niesie ze sobą kupno poleasingowej stacjonarki.

Komputery dostępne na każdą kieszeń

Stacjonarne komputery poleasingowe wyróżnia przede wszystkim cena. Tego typu elektronikę możemy nabyć w bardzo konkurencyjnych kwotach. Większość sprzętu dostępnego u dealerów poleasingowych komputerów jest nawet trzykrotnie tańsza od odpowiedników dostępnych w popularnych elektromarketach. To bardzo dobra informacja zwłaszcza dla klientów, którzy poszukują tanich stacji przeznaczonych do gier lub grafiki.

Najwyższej klasy podzespoły

diody led rgbMimo że poleasingowe komputery stacjonarne mają za sobą zazwyczaj dwuletni okres pracy, moc podzespołów, które zostały użyte do wyprodukowania stacji, może robić wrażenie. Firma pierwotnie kupująca komputer inwestowała sporą gotówkę w najnowocześniejszy hardware. Dyski twarde typu SSD, minimum 8 GB pamięci RAM oraz wydajne procesory Intel Core i5 lub Intel Core i7 to absolutna podstawa większości przypadków tego typu stacjonarek. Poleasingowe komputery stacjonarne o takich parametrach można nabyć za pośrednictwem strony https://rnew.pl/pl/categories/komputery-1214553884.html.

Nie kupujemy kota w worku

W większości przypadków, gdy kupujemy używaną elektronikę, oprócz aktualnych zdjęć i nazwy interesującego nas produkty nie wiemy o nim nic więcej. Poleasingowi dealerzy komputerów stacjonarnych zachowują pełen profesjonalizm. Mimo iż sprzedawany przez nich sprzęt pochodzi z drugiej ręki, odwiedzając stronę internetową bądź sklep stacjonarny możemy poczuć się jak w elektromarkecie, w którym za chwilę kupimy całkowicie nowy komputer. Otrzymujemy pełną specyfikację techniczną, a także potencjalne widoczne uszkodzenia, takie jak zarysowanie obudowy bądź drobne wgniecenia.

Dwuletnie, czyli stosunkowo nowe komputery

Zdecydowana większość komputerów stacjonarnych dostępnych w sprzedaży poleasingowej to używane urządzenia z dwuletnim stażem w biurach i korporacjach. Decydując się na taki rodzaj zakupu, możemy mieć pewność, że interesujący nas komputer nie będzie przestarzały.

Szczegółowe testy przeprowadzone jeszcze przed sprzedażą

Nie ma możliwości, aby zakupiony przez nas komputer poleasingowy był w jakimkolwiek stopniu niesprawny. Każdy produkt przed dopuszczeniem do otwartej sprzedaży przechodzi szereg testów, które mają na celu wykazanie wszelkich nieprawidłowości. Jeśli testowany komputer stacjonarny okaże się niezdolny do użytkowania – nie zostanie dopuszczony do sprzedaży. O potencjalnych usterkach lub niedociągnięciach klient jest informowany jeszcze przed sfinalizowaniem transakcji. Dotyczy to zarówno wyglądu zewnętrznego, jak i systemu.

Najnowszy Windows całkowicie za darmo

System operacyjny to podstawa każdego komputera. Bez zainstalowanego oprogramowania nie będziemy w stanie wykonać żadnej czynności na naszej nowej stracjonarce. Komputery poleasingowe posiadają zainstalowanego Windowsa, którego otrzymujemy bez żadnych dodatkowych opłat. Licencja systemu zakupionego przez pierwszego użytkownika automatycznie przechodzi na nowego nabywcę, a to oszczędność nawet kilkuset złotych. Warto dodać, że w większości przypadków otrzymujemy świeżo zaktualizowany system.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *