Laserowa depilacja – nie tylko na ciemne włosy!

Lasery wytwarzają energię w postaci ciepła. To ciepło jest pochłaniane przez pigment we włosach i mieszku włosowym; następnie są niszczone. Inną świetną opcją jest intensywne światło pulsacyjne. Generuje szerokie spektrum światła, które jest absorbowane przez ciemne cele. Dlatego będą przyciągać go najlepiej ciemne włosy. Niestety może pojawić się problem, jeśli masz również ciemną skórę.

Najlepszą kombinacją jest jasna skóra i ciemne włosy. To starsza technologia, ale nadal dość skuteczna. Oznacza to, że jeśli masz jasne lub blond włosy lub ciemniejszy odcień skóry nie będzie opcją odpowiednią dla ciebie. Zamiast tego wybierz depilację laserową, ponieważ wtedy ustawienia można dostosować do koloru włosów i skóry. Laserowa depilacja w miejscach takich jak profesjonalne gabinety w Rzeszowie bądź Szczecinie jest niezwykle szybka i skuteczna. Jeśli szukasz sprawdzonego miejsca na Podkarpaciu, sprawdź koniecznie https://mestetic.pl/depilacja-laserowa/ .

Dzięki bardziej zaawansowanym laserom nawet osoby o jaśniejszych, delikatniejszych włosach lub ciemniejszej skórze mogą uzyskać dobre wyniki po laserowym usunięciu włosów. Wystarczy wykonać kilka badań, aby upewnić się, że odwiedzane centrum usuwania włosów ma odpowiedni sprzęt pod ręką dla twoich włosów lub skóry. Większość biur ma tylko jedno urządzenie, może dwa, więc nie trać czasu na konsultacje w miejscach, które nie mogą pomóc. Czytaj dalej i dowiedz się o innych możliwych korzyściach leczenia laserowego.

Najważniejsze korzyści depilacji laserowej – poznaj szczegóły!

Laserowe usuwanie włosów nie jest dokładnie bezbolesne, ale jest całkowicie tolerowane. Jeśli chodzi o usuwanie włosów po zabiegu laserowym, klienci mogą odczuwać ciepłe uczucie, swędzenie i zaczerwienienie po zabiegu, ale zniknie za 20 minut do 2 godzin. Jeśli nadal obawiasz się bólu, niektórzy dostawcy mają urządzenie do chłodzenia skóry bezpośrednio przed i po zabiegu, warto więc skorzystać z takiej opcji.

W poszczególnych miejscach istnieją różne przepisy dotyczące tego, jakie doświadczenie jest potrzebne do obsługi lasera do usuwania włosów. Jeśli nie jesteś ostrożna i nie zdecydujesz się wybrać dermatologa z certyfikatem specjalistycznym w dziedzinie laserów, możesz żałować. Pęcherze, przebarwienia i blizny mogą wystąpić, jeśli poparzą Twoją skórę, jeśli nie będziesz w dobrych rękach. Właściwa osoba:

  • zapyta o twoją historię choróbprzede wszystkim wszelkie choroby skóry,

  • zawsze będzie wymagała założenia okularów ochronnych

  • będzie w stanie odpowiedzieć na wszystkie twoje pytania

  • wyjaśni, czego się spodziewać po zabiegach.

Zostaw swoje regularne płyny, krem przeciwsłoneczny i inne kosmetyki w szufladzie w dniu spotkania. Każdy z tych produktów może reagować z laserem i powodować przebarwienia. Idąc na zabieg chcesz, aby Twoja skóra była bardzo czysta skóra – bez niczego. W przypadku stosowania kremu do twarzy, zaleca się unikanie stosowania go przez dwa do czterech tygodni przed zabiegiem w miejscach, które są dotknięte tym zabiegiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *