siatka ogrodzeniowa

Art. metalowe, siatka ogrodzeniowa, drut. Skąd wzięły się ceny?

Potrzebuję tylko art. metalowe. Gwoździe. Albo siatka ogrodzeniowa. Albo drut. Lepiej taniej. Otwieramy Internet, rozpoczynamy poszukiwania i… “Koszmar!” Wydaje się, że jest wiele wyborów, ale nie ma z czego wybierać. Deklarowana cena za gwoździe jest bez podatku VAT. Albo darmowa dostawa tylko w przypadku dużych ilości. Albo nie ma gwarancji konkretnej jakości. Albo…

Szukamy ceny

W poszukiwaniu dobrej ceny, często trzeba przejrzeć setki ofert. Wyjątki? Czasami się zdarzają. I okazuje się, że najbardziej oczywista opcja była przed oczami.

Szukamy jakości.

“Lun Fix sprzedaje siatki ogrodzeniowe (siatki plecione i zgrzewane), złącza ciesielskie, druty w Warszawie z dostawą na terenie całej Polski. Naszą główną zaletą – “Lun Fix” zawsze wybiera sprawdzonych dostawców i produkty wysokiej jakości.

Elementy złączne dla każdego rodzaju

– wkręty samogwintujące

– gwoździe

– śruby

– nakrętki

– łączniki perforowane

– łączniki meblowe

– łączniki ocynkowane

– pręty gwintowane

siatka ogrodzeniowa

Nowy poziom jakości

Rozpoczęliśmy pracę nad nowym poziomem jakości. W 2017 roku “Lun Fix” otrzymał z Włoch wyłączne prawa do dostaw wysokiej jakości ocynkowanej siatki w powłoce polimerowej. W 2020 roku nasza lista asortymentowa powiększyła się o ponad 500+ pozycji: łączniki perforowane, łączniki do suchej zabudowy, akcesoria ogrodzeniowe i wiele innych.

Łączniki, siatka ogrodzeniowa, siatka zbrojeniowa, drut: wszystko co najlepsze dla Polski

Nasi klienci w Polsce – najlepsze oferty! 2000 pozycji hurtowni – od ćwieków do zwojów.

Organizujemy dostawy na terenie całej Polski. Z Warszawy oraz z magazynu w Piasecznie realizowane są regularne przesyłki.

“Lun Fix” zaprasza do współpracy sklepy budowlane, zakłady metalowe, przedsiębiorstwa i organizacje. Wysokiej jakości kraty i elementy złączne w cenach, które są interesujące w każdym regionie Polski. Pracujmy razem!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *