Wesele w Szczecinie – szukamy najlepszych ofert wśród hoteli

Planujesz wesele w Szczecinie? Pamiętaj, że szukanie miejsca na imprezę należy rozpocząć praktycznie tuż po ustaleniu terminu ślubu. Nie należy zostawiać tej kwestii na ostatnią chwilę, ponieważ najlepsze sale weselne mają zarezerwowane terminy nawet na wiele miesięcy do przodu. Szczególnie w sezonie letnim większość dobrych lokali jest pozajmowana na długo przed planowanym terminem uroczystości.

Wśród miejsc na wesele największą popularnością cieszą się sale weselne czy hotele, które znajdują się w pobliżu kościoła czy urzędu stanu cywilnego, w którym odbywać się będzie uroczystość ślubna. Chodzi o to, by goście jak najmniej czasu stracili na dojazd do miejsca, w którym odbywać się będzie zabawa do białego rana. Wielu przyszłych nowożeńców szuka w Szczecinie miejsc reprezentacyjnych, które doskonale prezentują się zarówno od zewnątrz, jak i pod względem wystroju wnętrz.

Warto osobiście zobaczyć wybrane miejsce

hotel jastrzębia góraAby znaleźć dobre miejsce na wesele, nie należy kierować się jedynie reklamami czy zdjęciami z folderów reklamowych. Koniecznie trzeba wybrane miejsce odwiedzić osobiście, aby przekonać się, ile faktycznie jest w nim miejsca, jak wygląda kwestia oświetlenia, nagłośnienia, a także, czy hotel posiada sporo miejsca na parkiecie. Warto też się upewnić, czy w razie potrzeby będzie można samodzielnie udekorować salę czy trzeba zdać się na tę dekorację, która już w tym miejscu istnieje. Wielu przyszłych małżonków ma własną wizję ozdób i dekoracji sali weselnej i nie chcą za bardzo polegać na tym wystroju, który oferuje konkretne miejsce na wesele. Sporą popularnością cieszą się też takie miejsca, które położone są w pięknych okolicznościach przyrody. W ostatnich latach rośnie popularność imprez weselnych organizowanych na świeżym powietrzu. Młode pary poszukują więc miejsc z przestronnymi tarasami czy ogrodami, gdzie można zorganizować wesele w plenerze. Takie rozwiązania w naszej strefie klimatycznej sprawdzają się jednak w sezonie wiosenno-letnim, a i tak nigdy nie ma stuprocentowej pewności, czy w dniu wesela pogoda na pewno będzie sprzyjała zabawie na świeżym powietrzu.

W salach szkoleniowych wiele możliwości

Sale weselne często są organizowane w tych samych miejscach, co sale szkoleniowe. Dla właścicieli hoteli czy pensjonatów to możliwość zwiększenia oferty dla klientów, a co za tym idzie – lepszego zarobku. Dobra oferta sal szkoleniowych z Krakowa to także idealna opcja na zorganizowanie imprezy weselnej. Zarówno przy weselach, jak i szkoleniach potrzebna jest bowiem duża i przestronna sala, odpowiednie nagłośnienie, sprawdzona obsługa oraz dobrej jakości catering. Jeśli więc nie znajdziemy odpowiedniego miejsca wśród sal typowo weselnych, można poszukać wśród sal, w których organizowane są szkolenia. Być może właściciele hotelu nie będą mieli nic przeciwko, aby w tym miejscu zorganizować imprezę weselną na wysokim poziomie.

One thought on “Wesele w Szczecinie – szukamy najlepszych ofert wśród hoteli

  1. Które eventy firmowe warszawa są obecnie godne polecenia i można mieć pewność, że wszystko będzie idealnie zorganizowane i dopięte na ostatni guzik? Korzystałem już z usług kilku różnych agencji, które w nazwie mają eventowe, ale w rzeczywistości poziom ich usług jest słaby. Skoro płacę spore pieniądze za kompleksową organizację, mam chyba prawo wymagać usług na poziomie? Gdzie szukać dobrej agencji? Zbliża się rocznica istnienia firmy i chciałbym zorganizować wydarzenie, które pod każdym względem będzie doskonale zaplanowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *