Narodowy Panel Badawczy: Twoja Opinia w Cenie

Narodowy Panel Badawczy (NPB): Twoja Opinia w Cenie

W dobie cyfrowej rewolucji technologicznej, każda opinia ma nieocenioną wartość. Kiedy mamy do czynienia z rozwojem produktów czy usług, Twoje zdanie może zdecydować o kształcie rynku. Dlatego Narodowy Panel Badawczy, dostępny na stronie https://npb.com.pl/, umożliwia wyrażenie swoich poglądów, a przy tym oferuje wynagrodzenie za Twoje zaangażowanie.

Zaangażuj Się i Zbieraj Punkty

Rejestracja w NPB jest łatwa i intuicyjna. Wystarczy wypełnić podstawową ankietę, która służy do precyzyjnego profilowania respondentów. Zgodnie z zasadą “odpowiednia osoba, odpowiednia ankieta”, NPB zapewnia, że Twoje zdanie będzie odpowiednio docenione.

Za każde udzielone odpowiedzi otrzymujesz punkty według prostego przelicznika: 10 punktów to 1 zł. Po uzyskaniu 500 punktów, możesz w prosty sposób zgłosić chęć wymiany punktów na przelew bankowy, realizowany dwa razy w miesiącu.

Współpraca NPB z Uczelniami Wyższymi

NPB nie jest samotnym graczem w dziedzinie badań rynkowych. Współpracuje z kilkunastoma renomowanymi uczelniami wyższymi w Polsce w celu realizacji projektów badawczych. Twoje odpowiedzi mogą zatem przyczynić się nie tylko do rozwoju rynku, ale także do rozwoju nauki i badań społecznych.

Gwarancja Bezpieczeństwa Danych

W NPB rozumiemy, jak cenne są Twoje dane. Dlatego Narodowy Panel Badawczy posiada certyfikat ISO27001, który jest międzynarodowym standardem zarządzania bezpieczeństwem informacji. Ponadto, jesteśmy członkiem ESOMAR, międzynarodowej organizacji zrzeszającej profesjonalnych badaczy rynku i opinii. 

Polska Agencja Badawcza Fieldstat

NPB należy do Polskiej Agencji Badawczej Fieldstat sp. z o.o., zarejestrowanej w Bełchatowie przy ulicy Kościuszki 17. Fieldstat jest renomowaną firmą specjalizującą się w badaniach rynkowych, w tym badaniach CAWI (Computer Assisted Web Interviews). Zapraszamy do odwiedzenia strony https://fieldstat.pl/ aby dowiedzieć się więcej o naszych działaniach.

 

Zaproś Przyjaciół i Współtwórz Rynek

Jedną z dodatkowych korzyści związanych z rejestracją w NPB jest możliwość zaproszenia znajomych do współtworzenia rynku. Twoja aktywność i zaangażowanie przekładają się na bezpośrednie korzyści, zarówno dla Ciebie, jak i dla całego społeczeństwa. Dzieląc się swoją opinią, pomagasz kształtować świat wokół Ciebie. Czekamy na Ciebie! Podsumowując, Narodowy Panel Badawczy oferuje unikalną możliwość podzielenia się swoją opinią i otrzymania za to wynagrodzenia. Zapraszamy do rejestracji i dołączenia do grona naszych respondentów. Twoja opinia ma wartość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *