Hurtownia budowlana Szczecin – Nowa System

Szukasz hurtowni budowlanej, która znajduje się blisko ścisłego centrum Szczecina? Poznaj Nowa System, hurtownię idealną dla wszystkich osób, które prowadzą prace remontowe i budowlane w samym sercu miasta i chcą mieć wszystko, co potrzebne pod ręką.

Nowa System znajduje się na ulicy Księcia Twardowskiego 5 w Szczecinie. Jej bliskość centrum miasta oraz bardzo dobra komunikacja jest doceniana przez wiele firm remontowo-budowlanych, gdyż pozwala im w kilka minut zaopatrzyć się we wszystko, czego potrzebują do przeprowadzenia profesjonalnych prac budowlanych.
Zespół Nowa System to przede wszystkim ogromne doświadczenie, zdobyte we współpracy z klientem. Dzięki temu hurtownia może zaoferować sprawdzone rozwiązania, znanych i docenianych producentów branży budowlanej takich jak Isover, Knauf czy Rockwool. Nowa System oferuje nie tylko możliwość zakupu, ale również fachowe doradztwo w zakresie doboru materiałów budowlanych. Wszyscy pracownicy Nowa System mają praktyczną wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie, które starają się przekazać osobom szukającym pomocy w wyborze odpowiednich rozwiązań la swoich inwestycji.

Duży wybór materiałów budowlanych w Szczecinie

Szukając hurtowni budowlanej, warto wybrać taką, która posiada szeroki asortyment. Do takich miejsc z pewnością można zaliczyć Nowa System, która oferuje chemię budowlaną, systemy dociepleń, tynki gipsowe, farby, sufity podwieszane, izolacje dachów i wiele innych produktów, które są niezbędne do ukończenia budowy czy remontu. Wybierając hurtownię Nowa System, zyskujemy również pewność dostępności szukanych produktów nawet przy zamówieniu większych ilości. Duże stany magazynowe, jakie posiada hurtownia, są gwarancją szybkiej dostawy, co jest niezwykle dużym atutem firmy.
Klienci hurtowni budowlanych od wielu lat doceniają Nowa System za doskonałą lokalizację niemal w samym centrum Szczecina oraz duży wybór materiałów budowlanych. Kolejnym elementem, który wyróżnia hurtownię Nowa System, jest dostępność oferty w bardzo konkurencyjnych cenach. Wieloletnia współpraca z producentami oraz ugruntowana pozycja na rynku budowlanych pozwala zapewnić towar najwyższej jakość w bardzo konkurencyjnych cenach. Decydując się na wybór hurtowni, mamy możliwość zamówienia produktów wraz z ich dowozem w dowolne miejsce.

Nowa System – profesjonalna hurtownia budowlana z dużym doświadczeniem

Dużym atutem hurtowni są przede wszystkim jej pracownicy, którzy stanowią wykwalifikowaną i kompetentną kadrę doradców i sprzedawców. Oferta hurtowni Nowa System jest również na bieżąco monitorowana i rozszerzana o najnowsze produkty, tak by oferować klientom wszystko to, czego mogą potrzebować. Zespół Nowa System kładzie niezwykle dużą uwagę do wszelkich nowości, które pojawiają się w branży budowlanej, zachowując jednocześnie stałą dostępność najchętniej wybieranych produktów, które zyskały przychylność firm budowlanych. Jako firma działająca w branży budowlanej, bardzo dużą uwagę zwraca na doświadczenie klientów, którzy wyrażają swoją opinię na temat wybranych produktów.

Dlaczego warto wybrać hurtownię Nowa System?

Firmy budowlane nie mogą sobie pozwolić na produkty słabej jakości. Dlatego cała oferta hurtowni obejmuje profesjonalne oraz innowacyjne rozwiązania systemowe. Szukając chemii budowlanej do uszczelnień, renowacji betonu, czy izolacji bitumicznych, warto sprawdzić ofertę Nowa system, która posiada w ofercie szeroką gamę produktów takich marek jak Baumit, Sopro, Ardex czy PCI.
Ważnym elementem hurtowni Nowa System stanowią również systemy dociepleń. Odpowiedni wybór ocieplenia elewacji budynku jest kluczową sprawą, która decyduje o jego energooszczędności, dlatego też hurtownia posiada niezwykle duży wybór materiałów niezbędnych do izolacji budynku.
W żadnej hurtowni budowlanej nie może zabraknąć również oferty tynków gipsowych. Ten rodzaj tynków to najbardziej powszechny sposób, pozwalający wykończyć stan surowy ścian. Wybierając hurtownię budowlaną Nowa System mamy do wyboru tynki gipsowe takich producentów jak Knauf, Dolina Nidy, Franspol czy Semin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *