Zamawianie wkładek ortopedycznych

 

Wkładki ortopedyczne na zamówienie to ortezy ortopedyczne, które są wykonywane na miarę, innymi słowy idealnie dopasowują się do Państwa stóp. Łączą one w sobie funkcjonalność i wysoki komfort, aby osiągnąć dla Państwa najlepsze rezultaty – dlatego wkładki ortopedyczne na zamówienie są tak popularne wśród najlepszych sportowców na całym świecie.

Co więc zawierają te wkładki ortopedyczne kraków? Przede wszystkim wyjaśnijmy sobie podstawową budowę ortezy ortopedycznej:

◦ może być miękka lub twarda;

◦ składa się z jednej lub wielu komór, które zawierają specjalnie dobrane wkładki według biomechanicznych cech Państwa stóp;

◦ w zależności od ich przeznaczenia (np. wsparcie stopy, rekonstrukcja pooperacyjna) ortezy mogą zawierać różne rodzaje wkładek ortopedycznych (np. ortezy na śródstopie, ortezy na piętę, ortezy na pronację i supinację).

Proszę pamiętać: orteza jest nazywana indywidualną, jeżeli została idealnie dopasowana do Państwa stóp. Dlatego też takie wkładki otrzymają Państwo od fizjoterapeuty lub ortopedy (lub podologa) po dokładnym zbadaniu Państwa stóp za pomocą specjalnych urządzeń pomiarowych. Na tej podstawie zadecydują oni, jakie pomiary należy wykonać i jak powinny wyglądać Państwa wkładki ortopedyczne – innymi słowy, co zawierają w swoich komorach. Jeżeli mają Państwo u nas w Bodymove wykonane wkładki ortopedyczne, to pomiary te wykonujemy już podczas procesu produkcji!

W Bodymove używamy tylko wysokiej jakości materiały do produkcji ortez ortopedycznych. Zaletą tego materiału jest to, że dopasowuje się on idealnie do kształtu Państwa stóp – dlatego nasze wkładki ortopedyczne mogą być tak indywidualne jak Państwo!

Jeśli więc wykonają Państwo u nas wkładki ortopedyczne, to już nigdy nie będzie problemu z punktami ucisku lub źle dopasowanymi wkładkami! A ponieważ proces produkcyjny pozwala na bardzo dużą dokładność, wkładki ortopedyczne na zamówienie są nie tylko wygodniejsze – są również tańsze niż wkładki z nadwagą o standardowych wymiarach.

Artykuł powstał przy współpracy z https://g3ino.edu.pl/

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *