Z Londynu do Belgii? Tylko Eurotunnel!

Jeśli planujesz podróż do Belgii w celach biznesowych lub turystycznych, nie ma lepszego sposobu niż podróż samochodem połączona z tym, co oferuje Eurotunnel.

Eurotunnel – szybciej niż prom do Belgii

Jeśli chodzi o podróż do Belgii, bilety Eurotunel Le Shuttle to najłatwiejszy i najszybszy sposób, aby się tam dostać. Ta usługa jest również elastyczna i niedroga, co czyni ją najlepszym wyborem.

Dużą zaletą korzystania z tego rodzaju usług jest fakt, że zaoszczędzony czas pozwoli Ci więcej czasu na zwiedzanie każdego centymetra kraju. Wybierz miasta, z których każde jest pełne własnej, unikalnej kultury, lub zejdź z utartych szlaków, aby doświadczyć wsi i wiejskiego krajobrazu.

Jeśli planujesz podróż z Londynu do Belgii lub z dowolnego miejsca w Wielkiej Brytanii, skorzystanie z Eurotunnel Le Shuttle jest również najłatwiejszą i najszybszą opcją. Ponieważ czas podróży tego rodzaju jest tak krótki, możesz być w Belgii w nieco ponad godzinę i 15 minut. Oznacza to, że nawet jednodniowa wycieczka do Belgii z Londynu jest możliwa!

Najważniejsze wskazówki podczas jazdy do Belgii

Jeśli jeszcze nie spojrzałeś na mapę, możesz być zaskoczony, jak krótka jest podróż z Calais do Belgii. Zaledwie 40 minut jazdy autostradą E40 trasa prowadzi wzdłuż pięknego wybrzeża północnej Francji. Ale dla tych, którzy planują przeprawę promową do Belgii, podróż z Dover do Belgii może zająć ponad dwie godziny i 10 minut. Będąc w Belgii, będziesz chciał rozpocząć odkrywanie i jak najlepiej wykorzystać wolność, jaką daje prowadzenie samochodu.

Pozostając na E40, udasz się do Brugii, zaledwie godzinę i 20 minut od Calais. W tym pięknym, historycznym mieście jest tak wiele do zobaczenia i zrobienia! Powinieneś zdecydować się na wejście na dzwonnicę Brugii i podziwianie widoków na miasto lub poznanie kultury w Groeningemuseum. Wędrując po starożytnych brukowanych uliczkach, nie zapomnij spróbować słynnego belgijskiego gofra lub pysznej lokalnej czekolady.

Dwie godziny jazdy od terminalu EuroTunnel w Calais znajduje się tętniąca życiem Antwerpia, znana jako dom klasycznego barokowego malarza Rubensa, stała się również mekką mody, co czyni ją obowiązkową wizytą dla zakupoholików! Również jadąc do Antwerpii z Calais, miniesz oszałamiające miasto Gandawa, które jest zdecydowanie warte zobaczenia.

Wycieczka do Belgii nie byłaby kompletna bez wizyty w jej stolicy, Brukseli. Czule nazywane sercem Europy i ojczyzną UE, w tym fascynującym mieście jest wiele do zrobienia. Jeśli podróżujesz z rodziną, koniecznie odwiedź Belgijskie Centrum Komiksu. Jeśli szukasz czegoś innego, zajrzyj do kolekcji secesyjnych Muzeum Horta. Przed wyjazdem na wakacje do Belgii zapoznaj się zasobami dostępnymi w sieci, w których znajdziesz mnóstwo inspiracji i wskazówek, które pomogą Ci w pełni wykorzystać miejskie atrakcje kraju.

Cała Europa jest do Twojej dyspozycji – wystarczy tylko zarezerwować bilet na EuroTunnel już dzisiaj i cieszyć się tym wszystkim podczas upragnionego urlopu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *