Wypożyczalnie samochodów w Szczecinie bez limitu kilometrów – które warto sprawdzić?

Szczecin to trzecie co do wielkości miasto w Polsce, którego znaczną część zajmują tereny wodne. Dlatego bez względu na to czy przyjeżdżasz do Szczecina w celach rekreacyjnych czy biznesowych, wypożyczenie samochodu to świetny sposób na sprawne poruszanie się po tym mieście. Przedstawiamy wypożyczalnie aut w Szczecinie. Sprawdź, z której z nich warto skorzystać.

Dlaczego warto wypożyczyć samochód w Szczecinie?

Szczecin to piękne miasto, jednak, zwiedzanie jego najciekawszych zakątków może okazać się bardzo czasochłonne. Piesza wycieczka z Zamku Książąt Pomorskich do Puszczy Wkrzańskiej najczęściej zajmuje 2 godziny. Dlatego dużo lepszym rozwiązaniem będzie pokonanie tej trasy samochodem, w mniej więcej 15 minut. Tylko gdzie wypożyczyć auto, aby nie zapłacić majątku? Rozwiązaniem wartym uwagi może okazać się wypożyczalnia samochodów w Szczecinie bez limitu kilometrów (Wypozyczalnia-Aut24.pl), gdzie zapłacisz za czas wypożyczenia pojazdu, a nie za przejechane kilometry. Dzięki temu możesz zwiedzić całe miasto bez ograniczeń.

W Szczecinie znajduje się także port lotniczy, który obsługuje niskobudżetowych przewoźników. Dlatego wiele osób właśnie te miasto wybiera jako kierunek weekendowych wycieczek. Na lotnisku można znaleźć kilka wypożyczalni samochodów i już tam wynająć auto, zapewniając sobie komfortowy dojazd do hotelu.

Wypożyczalnia-Aut24 w Szczecinie – MEGA Tanio

Skup samochodów WrocławJedną z wypożyczalni samochodów bez limitu kilometrów jest MEGA Tanio, która w Szczecinie prowadzi wynajem aut w dwóch punktach. Jeden znajduje się przy Dworcu PKP, drugi przy lotnisku w Goleniowie. Co najważniejsze, jest dostępna całodobowo, więc samochód możemy wypożyczyć w każdy dzień tygodnia o dowolnej porze. Wypożyczalnia MEGA Tanio oferuje znaczne rabaty na wynajem krótkoterminowy. Samochody, które możemy tam wynająć posiadają ubezpieczenie OC, AC i Assistance. W salonie znajdziemy takie auta jak Toyota Yaris, Hyundai i20, BMW 118i, a także wiele innych.

Wypożyczalnia samochodów Car Net

Car Net, podobnie jak jej poprzednik MEGA Tanio, posiada oddziały w całej Polsce. W Szczecinie tę wypożyczalnie znajdziemy przy ul. Południowej, a także przy lotnisku. Co charakteryzuje tę wypożyczalnię aut? Przede wszystkim posiada ona dosyć nowoczesną flotę samochodów. Do dyspozycji mamy tam auta z silnikiem benzynowym lub silnikiem Diesla, samochody z manualną lub z automatyczną skrzynią biegów, zarówno użytkowe jak i dostawcze. Ponadto w wypożyczalni Car Net możemy wynająć samochód przez internet.

Punkt wynajmu aut 99rent w Szczecinie

Tę wypożyczalnię aut znajdziemy przy ulicy Struga w Szczecinie. Do jej niewątpliwych atutów należy możliwość wypożyczenia samochodu na okres od 1 dnia do nawet 2 lat! 99rent posiada w swojej ofercie ponad 1500 najnowszych modeli samochodów. Znajdzie się tu też coś dla osób, które nie posiadają prawa jazdy. W tej wypożyczalni samochodów, możemy wynająć eleganckie auto wraz z kierowcą. Z tej usługi najczęściej korzystają klienci uczestniczący w Szczecinie w firmowych konferencjach i prestiżowych eventach. Ponadto 99rent obsługuje także śluby i wesela w Szczecinie oraz inne imprezy okolicznościowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *