Wybierz odkurzacz bezprzewodowy – i zajmij się sprzątaniem w domu!

Bezprzewodowe odkurzacze uwalniają Cię z gniazdka, ułatwiając i przyspieszając czyszczenie. Często mają podłużny kształt, są lekkie i zwrotne i mogą być przydatne do niewygodnych prac związanych z czyszczeniem, takich jak odkurzanie samochodu lub schodów. Pierwotnie uważany za dodatkowy odkurzacz do szybkiego sprzątania między sprzątaniem w domu – dzisiaj odkurzacz bezprzowodowy opinie często wypiera tradycyjne opcje.

Najlepsze bezprzewodowe odkurzacze są teraz wystarczająco dobre do sprzątania, mogą śmiało zastąpić odkurzacz przewodowy. Uważaj jednak: tylko kilka modeli naprawdę dobrze czyści. Jeśli jednak dobrze zapoznasz się z opiniami – odkryjesz na rynku wiele okropnych odkurzaczy, które nie wyczyszczą Twojego domu, a to pomoże Ci uniknąć błędnej zakupowej decyzji.

Rodzaje odkurzaczy bezprzewodowych

Istnieją trzy główne typy odkurzaczy bezprzewodowych:

-Odkurzacze ręczne: najpopularniejszy typ. Zwykle kompaktowy odkurzacz ręczny z cienką rurką do czyszczenia podłóg, który można łatwo przekształcić w odkurzacz ręczny

-Odkurzacze cylindryczne: podobnie jak odkurzacz w starym stylu, jest to beczka na kółkach z długą elastyczną rurką czyszczącą.

-Odkurzacze pionowe: są bardziej masywne niż wersje ww, ale mogą mieć odłączany pojemnik dla dodatkowej elastyczności.

Podczas gdy większość bezprzewodowych odkurzaczy nie ma worka, istnieje kilka wersji z jednorazowymi workami na kurz. Mają one tę zaletę, że mają większą pojemność na kurz, więc trzeba je rzadziej opróżniać. Musisz jednak wziąć pod uwagę bieżący koszt wymiany worków na kurz.

Ile trzeba wydać na porządny bezprzewodowy odkurzacz?

Ceny odkurzaczy bezprzewodowych wahają się mocno. Modele takich marek jak Bosch, czy Samsung zwykle kosztują co najmniej kilkaset złotych. Nasze testy wykazały, że ciężko jest znaleźć świetny, tani odkurzacz bezprzewodowy (chociaż jest ich kilka), ale z drugiej strony duże wydatki nie gwarantują odkurzacza najwyższej klasy.

Aby znaleźć najlepszy model na swój budżet, przejdź do online listy najlepszych odkurzaczy bezprzewodowych i posortuj je według ceny. Nie kupuj wątpliwej jakości odkurzaczy bezprzewodowych – to są modele, których należy unikać. Funkcje odkurzacza bezprzewodowego, na które warto zwrócić uwagę pomogą Ci ostatecznie w podjęciu mądrej decyzji.

Większość bezprzewodowych odkurzaczy ma tryb ręcznego czyszczenia. Zwykle jest to wyciągany odkurzacz ręczny lub bardziej popularny projekt, w którym można zamienić narzędzie podłogowe na mini narzędzia. Możesz również całkowicie wyjąć rurkę czyszczącą i przymocować narzędzia do głównego odkurzacza, aby uzyskać mały ręczny odkurzacz. Świetnie nadaje się do czyszczenia w ciasnych przestrzeniach, wysoko i w trudno dostępnych miejscach, takich jak samochód. Niektóre odkurzacze bezprzewodowe są przeznaczone głównie do czyszczenia podłóg i mogą nie mieć trybu ręcznego. Warto więc pomyśleć o tym, co trzeba wyczyścić przed zakupem. Możesz także kupić samodzielne odkurzacze ręczne. Są one zwykle tańsze i mogą być wszystkim, czego potrzebujesz, jeśli potrzebujesz czegoś do odkurzania schodów i czyszczenia samochodu.

One thought on “Wybierz odkurzacz bezprzewodowy – i zajmij się sprzątaniem w domu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *