Wybierasz się w podróż zagranicę? z Rkantor.com wymiana walut przyjdzie Ci z łatwością

W czasach, gdy coraz więcej osób korzysta z wirtualnych sklepów i firm usługowych, coraz więcej firm wchodzi do sieci, a tradycyjne formy działalności schodzą na drugi plan. Nie inaczej jest w przypadku kantorów. Jeśli wybierasz się za granicę i potrzebujesz szybkiej wymiany gotówki, warto zrobić to wirtualnie.

Z usług online korzystamy nie tylko dlatego, że dają wiele możliwości i można znaleźć sporo tańszych opcji niż w sklepach stacjonarnych, ale również dlatego, że pozwalają one zaoszczędzić sporo czasu. To szczególnie ważne w przypadku tych usług, które chcemy zrealizować natychmiastowo lub które mielibyśmy zrealizowane od razu, gdybyśmy korzystali ze stacjonarnych punktów.

Współpraca z 15 bankami

W przypadku kantorów z szybkością realizacji usług bywa różnie, czasem wymiana gotówki może potrwać kilka dni. Wszystko jest bowiem uzależnione od terminów bankowych sesji rozliczeniowych i długiej wędrówki między kontami. W Rkantor.com klienci nie musza obawiać się takiego problemu. Firma współpracuje bowiem już z 15 największymi i najpopularniejszymi bankami w Polsce, dzięki czemu realizuje przelewy w ramach transakcji wewnętrznych, które są wykonywane w czasie rzeczywistym. Jeśli więc na ostatnią chwilę potrzebujemy wymienić walutę przed zagranicznym wyjazdem, transakcje zostaną zrealizowane błyskawicznie. Dużą zaletą marki Rkantor.com jest również możliwość wypłaty pieniędzy w dowolnym oddziale banku. Co więcej, przelewy realizowane jako wewnętrzne nie są obciążone żadnymi opłatami, można więc wymieniać pieniądze za darmo bez konieczności opłaty za przelew.

Szybkie płatności ważne dla klientów firmowych

Rkantor.com to doskonałe rozwiązanie zarówno dla klientów indywidualnych , jak i biznesowych. Firma już oferuje wymianę 19 walut, a w przyszłości oferta będzie poszerzona o kolejne waluty. To doskonała oferta w porównaniu do większości kantorów internetowych, w których można wymienić jedynie podstawowe waluty. Klienci biznesowi również znajdą w Rkantor.com mnóstwo możliwości. Przede wszystkim, co szczególnie ważne, błyskawiczną obsługę. Powinny o niej pamiętać firmy, które współpracują z zagranicą i realizują przelewy na zagraniczne konta. Dzięki temu można uniknąć długiej wędrówki gotówki i zastoju finansowego, który może skutkować problemami z terminowym regulowaniem faktur.

Spore możliwości oszczędności

Rkantor.pl to propozycja dla osób, którym zależy nie tylko na szybkości obsługi, ale również na oszczędnościach. Firma oferuje już 19 kont walutowych całkowicie za darmo. Co więcej, możliwe jest wymienianie waluty bez środków na koncie. Rkantor.com jako pierwszy kantor w Polsce umożliwia wymianę waluty z wpłatą odroczona nawet o dwa dni. Jeśli więc nie dysponujemy żadnymi środkami, ale wiemy, że za dzień czy dwa będziemy mieć większy przelew, nie musimy czekać, aż środki będą zaksięgowane na koncie, aby wymienić walutę. Takiego rozwiązania nie znajdziemy w żadnym innym kantorze ani internetowym, ani stacjonarnym.

Więcej informacji o możliwościach platformy uzyskasz na stronie Rkantor.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *