Wybierasz się do Szczecina? Skorzystaj z wypożyczalni aut READYrent

Zapewne wybrałeś już swoje wymarzone miejsce na spędzenie wakacji, w końcu sezon urlopowy rozkręcił się na dobre. Ale czy na pewno zatroszczyłeś się o wszystko? Rezerwacja hotelu to dopiero początek, warto zawczasu pomyśleć o innych wygodach i udogodnieniach, które umilą nam wypoczynek. Warto zrobić to zanim spakujesz swoje walizki i wyruszysz w podróż.

Z czym kojarzą Ci się wakacje? Z wolnością, beztroską i niezależnością. Tą ostatnią uwielbiamy na naszych wakacjach chyba najbardziej. W ciągu całego roku bezustannie jesteśmy od czegoś zależni – a to trzeba zostać w pracy po godzinach bo szef niespodziewanie zaplanował spotkanie, a to zebranie w szkole dzieci, obowiązkowe zakupy na cały tydzień … To dlatego na urlopie tak bardzo doceniamy to, że tak naprawdę nic nie musimy. Jesteśmy wolni.

Co zapewni Ci wygodę podczas wakacji?

Dzięki czemu możesz poczuć się zupełnie niezależny na urlopie? Co daje Ci poczucie zupełnej swobody podczas planowania atrakcji w ciągu dnia? Własny samochód! Niby takie oczywiste, jednak nie każdy jest szczęśliwym posiadaczem czterokołowca. Nic straconego. Jeśli akurat zaplanowałeś swoje coroczne wakacje w Szczecinie, z pomocą przyjdzie Ci Szczecińska wypożyczalnia aut READYrent, w której możesz bez żadnego problemu wynająć auto, busa czy nawet furgon. W swojej ofercie mają również wynajem aut dostawczych i autolawet. Dobrze jednak, jeśli na wakacjach usługi takiej firmy ograniczają się do wynajęcia samochodu osobowego w celach rekreacyjnych.

Od czego zacząć procedurę wypożyczania samochodu?

Dobrym sposobem na zapewnienie sobie wewnętrznego spokoju podczas urlopu z pewnością będzie wypożyczenie auta zanim wybierzemy się na wypoczynek. Załatwianie takich spraw na miejscu często lubi sprawiać niespodzianki, niestety nie zawsze miłe. Pułapek, w jakie możesz wpaść jest wiele i mogą one skończyć się zrujnowanymi wakacjami. Od czego zatem zacząć? Swoje poszukiwania możesz zacząć już w domu, ułatwić Ci to może serwis Wynajem aut dostawczych. Obojętne jaki rodzaj samochodu zarezerwujesz, będzie on już czekał na Ciebie na lotnisku bądź dowolnym parkingu.

Nie zapomnij o ubezpieczeniu

Z reguły każda firma wypożyczająca samochody na w swojej ofercie przeróżne modele ubezpieczeń do wyboru. W zależności od tego, które nas interesują, mogą to być ubezpieczenia OC (ten rodzaj ubezpieczenia zazwyczaj jest obowiązkowy i pokrywa szkody wyrządzone przez kierowcę), ubezpieczenie AC (w niektórych krajach jest tak samo wymagane, pokrywa szkody samochodu i zwalnia nas z odpowiedzialności za nie), ubezpieczenie od kradzieży. Zanim podpiszesz umowę warto ją dokładnie przeczytać i zorientować się w proponowanych warunkach. Nie zapomnij o zabraniu ze sobą dowodu osobistego, prawa jazdy i paszportu, bez tych dokumentów transakcja niestety nie dojdzie do skutku. Środkiem płatniczym często bywa karta kredytowa bądź gotówka jeśli finalizujemy umowę na miejscu.

Komu w drogę temu czas!

Wszystkie formalności spełnione? Można zatem wyruszać w drogę. Zanim jednak wsiądziesz do samochodu, pamiętaj o dokładnym przeglądzie auta – sprawdzeniu ewentualnych rys lub uszkodzeń. Możesz dla pewności zrobić zdjęcia. Nikt w ten sposób nie zarzuci Ci spowodowania uszkodzeń podczas użytkowania pojazdu.
Szerokiej drogi!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *