Wszystko, co warto wiedzieć o szkoleniach CSR VW

Codzienna praca z klientami rynku motoryzacyjnego w obszarze produkcji, logistyki oraz planowania produkcji to trudne zadanie, które wymaga wiele specjalistycznej wiedzy. Ważne jest nie tylko doświadczenie w swojej branży, ale również solidne zaplecze merytoryczne. Warto więc zdecydować się na udział w szkoleniu CSR VW, które znacznie ułatwia pracę i wyjaśnia wiele zagadnień na nią wpływających. Sprawdź, co możesz wynieść ze specjalistycznego kursu!

Oferta skierowana do specjalistów

CSR VW to szkolenie, które powstało z myślą o wszystkich specjalistach związanych z branżą motoryzacyjną na etapie produkcji, logistyki oraz planowania produkcji. Zapoznanie ze specyficznymi wymaganiami VW jest szczególnie istotne dla dostawców przemysłu motoryzacyjnego z wielu powodów. Najważniejszym z nich jest jednak poznanie oczekiwań w zakresie komunikacji na linii klient-dostawca. Warto więc regularnie rozwijać swoją wiedzę, aby podążać za dynamicznymi potrzebami rynku motoryzacyjnego.

Szkolenie CSR to doskonała propozycja dla wszystkich specjalistów, którzy pracują w branży motoryzacyjnej związanej z dostarczaniem swoich produktów dla niemieckiej Grupy Volkswagen. Kurs pozwala pozyskać nie tylko merytoryczną wiedzę, ale również przekazuje taktyki sprawdzone w codziennej pracy. Dodatkowo daje szeroką możliwość wymiany doświadczeń pomiędzy:

  • Kierownikami działów jakości,
  • Pełnomocnikami SZJ,
  • Inżynierami jakości odpowiadającymi za nadzór i wdrażanie w konkretnej firmie specyficznych wymagań Grupy Volkswagen,
  • Właścicielami procesów produkcyjnych,
  • Managerami.

Dodatkowo to właśnie dla osób na tego typu stanowiskach organizowane są profesjonalne szkolenia CSR VW.

Co obejmuje oferta szkoleń CSR VW?

Dobrze przygotowane szkolenie CSR VW obejmuje wiele aspektów merytorycznych, a ich przedstawienie zajmuje niekiedy nawet kilkanaście godzin. Spotkania podzielone są jednak na bloki tematyczne, które ułatwiają opanowanie materiału z poszczególnych dziedzin. W ramach dobrze zorganizowanego szkolenia powinna być poruszona tematyka oceny dostawców, umów jakościowych i stawianych celów jakości dotyczących oceny dostawcy. Na dobrym szkoleniu dowiesz się również, jak zbadań potencjał swojej firmy, przeprowadzić audyt wewnętrzny procesu i produktu oraz ciągły proces poprawy (KVP). Nie powinno również zabraknąć informacji o wymaganej dokumentacji oraz elementów radzenia sobie z problemami.

Na te i wiele innych pytań i zagadnień znajdziesz odpowiedź na dobrym kursie CSR VW. Warto więc się na niego zapisać, aby nie tylko poszerzyć swoje kompetencje, ale również lepiej zacząć odnajdywać się w złożonych wymaganiach Grupy Volkswagen. Jeśli poszukujesz sprawdzonego szkolenia CSR VW, koniecznie zapoznaj się z ofertą merytorycznego 2-dniowego spotkania organizowanego przez firmę SGP. Więcej na ten temat dowiesz się pod adresem: https://szkolenia-sgp.pl/szkolenia/sektor-prywatny/jakosc/csr/specyficzne-wymagania-grupy-vw-dla-dostawcow.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *