Kubek z wakacji czy koszulka z logo – jaki prezent dla współpracownika?

Zwyczaj obdarowywania pracowników możemy spotkać w wielu firmach bez względu na wielkość czy branżę. Osoby, z którymi na co dzień pracujemy, siłą rzeczy stają się naszymi bliskimi znajomymi. Wypada więc w razie świąt czy innych okazji wręczyć im jakiś elegancki podarunek.

Prezenty dla współpracowników powinny być przemyślane i dopasowane do okazji, choć wcale nie muszą być bardzo kosztowne. Najważniejsze, by były dowodem na naszą pamięć i sympatię. Nie musimy więc poświęcać wielkich funduszy, a jednocześnie możemy sprawić przyjemność osobom, które są dla nas bliskie. W poszukiwaniu ciekawego, oryginalnego prezentu niekoniecznie musimy wędrować po sklepach stacjonarnych. Wiele prezentowych inspiracji możemy znaleźć w sklepach online, które oferują nie tylko produkty, ale również usługi – na przykład wykonywanie nadruków na dowolnych powierzchniach. Efektowne prezenty z nadrukiem mogą być świetnym pomysłem na prezent praktycznie na każdą okazję.

Jakie prezenty z nadrukiem?

Papier z nadrukiemOryginalne nadruki można dziś wykonać praktycznie na wszystkim. Najbardziej popularne są jednak kubki i koszulki z nadrukami, które świetnie się prezentują, są niebanalne i na pewno są prezentem, który będzie na długo zapamiętany. Planując zrobienie efektownego kubka możemy stylizować go na pamiątkę z wakacji. Wystarczy znaleźć słoneczne zdjęcie z jakichś ciekawych, egzotycznych miejsc. Podobnie jest w przypadku koszulek, na których można umieścić zarówno ciekawe sentencje, jak i zdjęcia. Takie indywidualne prezenty cieszą się dużą popularnością, gdyż już na pierwszy rzut oka widać, że osoba je robiąca zadała sobie nieco trudu, aby je przygotować. Będą z pewnością lepszym podarunkiem niż zwykłe kubki czy koszulki bez nadruków, które można kupić praktycznie wszędzie. Dobrej jakości nadruki na koszulkach, kubkach i innych powierzchniach można dziś wykonać stosunkowo niedrogo. Większość firm oferujących tego rodzaju usługi posiada bowiem szybkie i sprawne lasery oraz drukarki.

O dobrym prezencie pomyśl wcześniej

Aby zrobić efektowny i ciekawy prezent dla współpracownika, potrzebujemy nie tylko oryginalnego pomysłu, ale również nieco czasu. Zwykle okazje prezentowe nie pojawiają się z dnia na dzień – z dużym wyprzedzeniem wiemy, że współpracownik będzie miał za kilka tygodni imieniny bądź że zbliżają się święta i trzeba pomyśleć o prezentach dla różnych osób. Jeśli chcemy, aby osoby, które obdarowujemy, faktycznie ucieszyły się z prezentów, warto pomyśleć o zakupach odpowiednio wcześnie. Dotyczy to w szczególności osób, które stawiają na kupowanie w sieci. Nie zawsze towar dociera w szybkim tempie, czasem na dostawę trzeba poczekać nawet tydzień lub więcej. Jeśli zakupy w sklepie online zrobimy na ostatnią chwilę, tuż przed ważną okazją, może się okazać, że wybrany prezent nie zdąży dotrzeć na czas. A podarunek wręczany po terminie, nawet jeśli jest imponujący, nie robi już takiego wrażenia.

Kosze upominkowe Fabulosa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *