W jakich miejscach relaksują się najlepiej mieszkańcy miast nadmorskich?

Wydawać by się mogło, że mieszkańcy miast nadmorskich mają to szczęście, że nie muszą daleko jeździć, by się zrelaksować. Niedaleko odległość od morza daje im mnóstwo możliwości. Czy tak faktycznie jest? Otóż okazuje się, że mieszkańcy nadmorskich miast, lubią spędzać swój czas z dala od morza, dlatego, jeśli potrzebują relaksu, chętnie wybierają się w podróż. Jakie miejsca najczęściej wybierają?

Zakopane i Gold Hotel

Największą popularnością wśród mieszkańców miast nadmorskich cieszy się Zakopane, a szczególnie Gold Hotel, najlepszy hotel dla dzieci Zakopane. Sam hotel zlokalizowany jest w malowniczej i spokojnej okolicy, ale bardzo blisko centrum miasta. Poza tym oferuje dużą ilość udogodnień dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. Dzięki czemu cała rodzin ma szansę spędzić tutaj miło czas i w pełni się zrelaksować. Dzieciaki do swojej dyspozycji mają kącik zabaw wyposażony w różnego typu zabawki, więc każdy maluch może bawić się bez końca. Również rodzice znajdą tutaj coś dla siebie – Gold Hotel oferuje im dobrze wyposażoną strefę SPA, z saunami, grotami solnymi i zabiegami, które zapewnią chwilę wytchnienia i pełen relaks.

Bory Tucholskie i Hanza Pałac Wellness & SPA

Kup bilet na meczDobry relaks mieszkańcom nadmorskich miast są w stanie zapewnić również Bory Tucholskie. Hanza Pałac Wellness & SPA jest miejscem idealnym dla rodzin z dziećmi. Nie dość, że ma do zaoferowanie wiele atrakcji, to jeszcze przepiękną architekturę, smaki regionalnej kuchni oraz naturę, z którą obcowanie potrafi przynieść prawdziwe ukojenie dla duszy i ciała. Ogromnym plusem obiektu jest plac zabaw – dzieci do swojej dyspozycji mają piaskownicę, trampolinę, huśtawki, eurobangee oraz drabinki. Za to dorośli mogą się zrelaksować na łonie natury lub naładować baterie podczas zabiegów w strefie SPA.

Dolina Charlotty Resort & SPA

Wielu mieszkańców nadmorskich miast decyduje się na pobyt w Dolinie Charlotty. Dlaczego? Miasta nadmorskie w sezonie wiosenno-letnim tętnią życiem. Niestety nie wszyscy mieszkańcy lubią gwar i tłumy turystów po prostu sprawiają, że o wiele bardziej się męczą. Dolina Charlotty to wyjątkowo spokojnie miejsce, więc pozwala im uspokoić zszargane nerwy, oderwać się od codziennego gwaru i odpocząć z bliskimi. Na ogromną uwagę zasługują atrakcje dla dzieci. Znaleźć tutaj można domki na drzewach z pięknymi tarasami, jak również ZOO Charlotta z mnóstwem różnorodnych zwierzaków, fokarium oraz krainą bajek z rzeźbionymi bohaterami. W obiekcie dostępnych jest kilka rodzajów noclegów, dzięki czemu każda rodzina może wybrać coś odpowiedniego dla siebie.

Mazury i Ośrodek Wypoczynkowy Helena Jeziorowskie

Dużym zainteresowaniem cieszy się też Ośrodek Wypoczynkowy Helena znajdujący się kilkanaście kilometrów od Giżycka. Ośrodek ten jest uznawany za ostoję ciszy, więc to idealne miejsce na odpoczynek. Kompleks jest w pełni przystosowany dla rodzin z dziećmi. Do ich dyspozycji oddaje wypożyczalnię rowerów oraz kijków do nordic walking. Specjalne dla dzieci przygotowana plac zabaw, jak również boiska sportowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *