The Neighbourhood – najlepsze koncerty zespołu w Polsce

Kalifornijska formacja ma na koncie kilka niezwykle udanych płyt, w krótkim czasie podbiła listę Billboardu, a jej występ w ramach „Live on Letterman” był pierwszym projektem w historii serii, który został zarejestrowany w czerni i bieli. Grupa uwielbiana przez polskich fanów i najwyraźniej odwzajemnia te uczucia, dlatego że bardzo chętnie odwiedza nasz kraj. W oczekiwaniu na zbliżający się koncert przypominamy dotychczasowe występy zespołu nad Wisłą.

The Neighbourhood ponownie w Polsce – koncerty na początku 2020 roku

Występy The NBHD w naszym kraju przyciągają tłumy oddanych fanów. Indie rockowa kapela słynie z nastrojowego, kojącego, niemal hipnotycznego brzmienia, dlatego jej koncerty na żywo zawsze okazują się niezapomnianym przeżyciem. Jesse James Rutherford, wokalista zespołu, nazwał muzykę Neighbourhood „wesołą muzyką dla smutnych ludzi”. Słuchaczy i krytyków twórczość grupy ujmuje swoją melancholijnością i minimalistycznym stylem. Już od pierwszego hitu, Sweater Weather, grupa podbiła serca miłośników rocka za oceanem, torując zespołowi drogę do międzynarodowego sukcesu.

Koncerty The Neighbourhood w Polsce cieszą się niesłabnącą popularnością. Po niezwykłym sukcesie show w Warszawie na początku 2019 roku muzycy z USA powracają w 2020 roku, by zagrać dla swoich wielbicieli w dwóch polskich miastach – 13 lutego na warszawskiej Hali Torwar oraz 14 lutego w krakowskim Klubie Studio. Występy wypadają w przeddzień święta zakochanych i w same walentynki, dlatego z pewnością przyciągną wiele par pragnących spędzić romantyczny wieczór przy dźwiękach poruszających utworów. Jeśli nie zdążyliście jeszcze kupić biletów w regularnej sprzedaży, wejściówki dostępne są na stronie https://www.alebilet.pl/bilety/the_neighbourhood.

Pierwszy koncert The NBHD w Polsce – 2014 rok

Rock alternatywny zza oceanu, w wykonaniu The Neighbourhood, można było usłyszeć na żywo 16 maja 2014 roku w warszawskim klubie Basen. Muzycy dali niezwykle energetyzujący występ. Miłym akcentem było zabranie na scenę polskiej flagi. Wydawać się mogło, że niedawno założona grupa (w 2011) nie zdążyła jeszcze zdobyć w naszym kraju zbyt wielu słuchaczy.  Nic bardziej mylnego – uczestnicy koncertu doskonale znali grane utwory i świetnie się do nich bawili. Pierwszy koncert zespołu okazał się tak udany, że fani nie musieli długo czekać na kolejny. Muzycy już po pół roku nieobecności w naszym kraju wrócili, by zagrać w wypełnionym po brzegi Klubie Stodoła.

Trzy wyprzedane koncerty w 2016 roku

Na początku 2016 roku The NBHD odwiedził Polskę w ramach trzech koncertów, promując krążek „Wiped Out!”. 1 marca zespół zagrał w Klubie Stodoła w Warszawie, 2 marca w B90 w Gdańsku i 3 marca w Eskulapie w Poznaniu. Koncerty cieszyły się ogromną popularnością. Największą furorę zrobił występ w Warszawie. Najbardziej zdeterminowane fanki zespołu czekały na muzyków pod klubem w deszczu i śniegu nawet trzynaście godzin. Wszystko, żeby zając miejsca pod samą sceną. Aby osiągnąć swój cel, musiały pojawić się pod klubem już o szóstej rano. Zespół w wywiadach przyznaje, że uwielbia i podziwia swoich fanów, a przez tych w Polsce przyjmowany jest zawsze ciepło, dlatego chętnie do nich wraca.

Koncerty The Neighbourhood w naszym kraju zawsze okazują się wyjątkowymi wydarzeniami, których nie powinien opuścić żaden fan amerykańskiej formacji. Tym razem zobaczymy grupę aż na dwóch koncertach – w Warszawie i Krakowie. Nie należy zwlekać ze zdobyciem wejściówki – bilety na uwielbiany w Polsce The Neighbourhood rozchodzą się błyskawicznie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *