Nowy sklep Remmers i Osmo w Szczecinie

MBK Sklep znajdujący się przy ulicy Santockiej 39 w Szczecinie to nowe miejsce na mapie profesjonalnych produktów do ochrony drewna oraz elewacji budynków w naszym Mieście.

Oferta sklepu MBK to wysokiej klasy produkty firmy Osmo i Remmers, dostępne w sklepie stacjonarnym i internetowym. MBK od samego początku jest miejscem dla najbardziej wymagających klientów z branży budowlanej oraz stolarskiej, którzy wybierają tylko sprawdzone produkty w korzystnych cenach, ceniąc dodatkowo wysoką jakość obsługi. W ofercie sklepu znajdują się najchętniej wybierane produkty do ochrony i renowacji budynków firmy Remmers oraz oleje, woski i środki do pielęgnacji drewna od Osmo. Każdy produkt z oferty sklepu MBK jest dostępny w różnych wariantach pojemnościowych, dzięki czemu z oferty mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak i duże firmy budowlane.

Osmo Szczecin – profesjonalna ochrona i pielęgnacja drewna

Oferta Osmo dostępna w sklepie MBK to przede wszystkim powłoki ochronne na bazie naturalnych składników, które chronią i wzmacniają drewno. Firma Osmo doskonale wie, jak ważna jest pełna ochrona dla naturalnego drewna, które pod wpływem czynników zewnętrznych może w szybkim czasie ulec uszkodzeniu.

Sklep MBK w Szczecinie to produkty do ochrony i pielęgnacji drewna od Osmo, które są dostępne w pięciu głównych kategoriach dostosowanych w zależności od ich przeznaczenia:

  • Produkty do drewna z przeznaczeniem do stosowania wewnątrz budynków,
  • produkty do drewna, które jest narażone na bezpośrednie oddziaływanie czynników atmosferycznych oraz promieniowania UV,
  • produkty do ochrony i codziennej pielęgnacji drewna na zewnątrz i wewnątrz budynków,
  • powłoki profesjonalne dla przemysłu,
  • linia produktów dostępna tylko dla stolarzy i rzemieślników.

Olej Osmo do blatów, tarasów i podłóg

Na szczególną uwagę zasługują oleje do drewna Osmo, w tym olej do blatów, olej do tarasów oraz wosk olejny do egzotyków, które doskonale zabezpieczają drewno nie tylko z zewnątrz, ale również wewnątrz, wnikając w jego struktury.

Remmers Szczecin – produkty do ochrony i renowacji budowli

Produkty z oferty Remmers to ponad 70 lat doświadczenia w kategorii nowoczesnych materiałów budowlanych w tym impregnatów, lakierów czy farb. W stałej ofercie sklepu MBK dostępnych jest ponad 100 produktów firmy Remmers, skierowanych dla lakierników, rzemieślników, fachowców z branży budowlanej oraz projektantów, którzy w obrębie jednej marki mają do wyboru wiele systemów do zabezpieczenia budowli.

Remmers to przede wszystkim marka produktów klasy premium do zaawansowanej ochrony wszelkiego rodzaju powierzchni. W sklepie stacjonarnym MBK znajdują się:

  • impregnaty do drewna HK-Lasur,
  • oleje do drewna i tarasu Pflege-ol,
  • środki do usuwania zanieczyszczeń Schimmel-stop i zwalczania szkodników Anti Insekt,
  • akryl i szpachla do drewna,
  • powłoka bitumiczna BIT K2.

Remmers lazura HK-Lasur

Na szczególną uwagę zasługują lazury do drewna 3w1 HK-Lasur, które są dostępne w stałej ofercie, również w stacjonarnym sklepie MBK w Szczecinie. Lazura HK-Lasur to połączenie podstawowych właściwości lazury z powłoką gruntującą i impregnatem do drewna, dzięki czemu otrzymujemy ładny wygląd drewna, które jest jednocześnie zabezpieczone przed działaniem warunków atmosferycznych.

Jeśli chcesz pomalować taras, meble ogrodowe, domek letniskowy lub drewniany blat kuchenny, sprawdź koniecznie ofertę sklepu internetowego SklepMBK.pl lub odwiedź stacjonarny sklep, który znajduje się przy ulicy santockiej 39 w Szczecinie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *