Salon mebli luksusowych – odwiedź nowy punkt na mapie Szczecina

Domokoncept to coś więcej niż salon meblowy, a sama idea powstania tego miejsca okazała się niezwykle prosta. Głównym celem założyciela salonu meblowego było stworzenie domowej atmosfery dla wszystkich klientów odwiedzających to miejsce. Cały salon wygląda jak duży dom ze strefą dzienną, jadalnią, sypialnią i strefą biurową.

Domokoncept nie chce być postrzegany jako typowy sklep meblowy gdzie sofy i kanapy stoją w jednym rzędzie, krzesła są ułożone na regałach wystawowych, a lampy wiszą zlepione w kącie.

Odwiedzając nowy salon meblowy w Szczecinie, możesz wypić pyszną kawę i porozmawiać o pięknych meblach, które są zaprezentowane w ich naturalnym otoczeniu. Bez problemu możesz zaaranżować swój własny zestaw i sprawdzić jak faktycznie sprawdzi się w Twoim salonie lub sypialni. Niemal wszystkie dostępne meble pozwalają na pełną aranżację, począwszy od wyboru rodzaju tkaniny czy samej faktury, a kończąc na kolorze i rodzaju obszycia. Jeśli tego byłoby mało, projektując swój wymarzony, nowy fotel możesz dobrać rodzaj nóżek, ich kolor, a nawet wybrać inny kolor samych stópek. Tak szerokie możliwości konfiguracji są możliwe dzięki ścisłej współpracy z najlepszymi polskimi producentami mebli.
W Domokoncept znajdują się tylko wysokiej jakości, luksusowe produkty polskich producentów. Przeglądająco ofertę, bez trudu można znaleźć takie marki jak Fameg, Paged, Comforty czy Aris Concept. Są to ikony polskiego wzornictwa i designu.
Co jeszcze można znaleźć w tym nietuzinkowym salonie meblowym? Z pewnością sporą liczbę mebli o niezwykłym designie. Uwagę z pewnością przykuje duża drewniana huśtawka w kształcie pierścienia. Przymocowana za pomocą stalowej linki do sufitu, zwróci uwagę każdego gościa również w Twoim salonie. Kolejnym rzucającym się w oczy elementem jest niezwykle designerska lampa, składająca się ze 150 kul z diodami led. To niezwykle efektowne oświetlenie do nowoczesnego salonu.

Luksusowe meble w Szczecinie nie muszą być drogie

Luksusowe meble mogą nam się kojarzyć z prawdziwym drewnem i wszechobecną skórą. Nic bardziej mylnego. Mnogość wysokiej jakości materiałów znacząco różni się od tego, co było obecne jeszcze kilkanaście lat temu. Domokoncept to miejsce dostępne dla każdego. Znajdziemy tu zarówno ekskluzywne fotele, obszyte tkaninami klasy premium, jak i wysokiej jakości produkty z prawdziwego drewna w bardzo przystępnych cenach. Szukając idealnego krzesła możemy wybierać między klasycznymi formami oferowanymi przez modele Fameg a droższymi modelami Paged. Jeśli szukamy czegoś designerskiego i ekskluzywnego możemy wybrać ręcznie podpisywane krzesła Gnu od Comforty, które z pewnością zrobią furorę w naszej jadalni czy salonie.

Wybierz nowoczesne sofy, w których się zakochasz

Zaprojektowanie wystroju salonu to nie lada wyzwanie, które wymaga przede wszystkim wyobraźni. Wybór sofy, foteli, krzeseł czy stołu może przysporzyć nie jednej osobie sporo wyzwań. Całość najlepiej zacząć od wyboru sofy, a jeszcze lepiej od wypicia kawy i odprężenia się na jednej z sof dostępnych w salonie meblowym Domokoncept. Szukając sofy, może przyjść pomysł rozbudowy jej o dodatkowe moduły lub stworzenie z klasycznej dwuosobowej sofy, pełnoprawnego narożnika. To wszystko jest możliwe w salonie, gdzie można przekonać się, jak całość będzie wyglądała na żywo. W stałej ekspozycji sklepu znajdują się najmodniejsze modele sezonu jak sofa Sprint czy narożnik Tribeca.

Stoły rozkładane z krzesłami

Jadania może być miejscem częstych spotkań i uroczystości w rodzinnym gronie. Obowiązkowym elementem każdej jadalni jest więc duży stół i krzesła, które pomieszczą wszystkich gości. W przypadku gdy na co dzień chcemy jednak zaoszczędzić miejsca, możemy wybrać stół rozkładany. Ciekawym propozycją jest duży drewniany stół ST-1701, do którego bez problemu można dobrać drewniane krzesła gięte Fameg. Dobór odpowiednich krzeseł może okazać się ciekawym wyzwaniem, szczególnie gdy pod ręką jest kilkanaście modeli, a każdy z nich jest w różnych konfiguracjach. Mnogość form i połączeń dostępnych w salonie Domokoncept pozwalają jednak dobrać najbardziej kontrastujące modele i szybko wybrać ten jeden idealnie wpisujący się w styl wystroju naszego wnętrza.
Jeśli chcesz osobiście przekonać się i poczuć różnicę między krzesłem giętym Fameg a krzesłem biurowym Paged HIP, odwiedź koniecznie salon meblowy Domokoncept.

One thought on “Salon mebli luksusowych – odwiedź nowy punkt na mapie Szczecina

  1. Co prawda od wejścia w życie przepisów RODO minęło już sporo czasu, jednak w mojej firmie nadal pozostało wiele do zrobienia. Zastanawiam się nad tym, czy nie zorganizować sobie jakiegoś szkolenia? Prowadzę jednoosobową działalność i nie chciałbym wydawać pieniędzy na usługi zewnętrznego inspektora ochrony danych, który jest mi potrzebny. Jak wygląda kurs rodo cena i czy koszty takiego szkolenia można wrzucić sobie w koszty działalności, czy nie za bardzo?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *