Sale konferencyjne na wynajem w okolicach lotniska Chopina na szkolenia do 50 osób

Czasami nawet niewielkie szkolenie wymaga wynajęcia sali konferencyjnej. W okolicach lotniska Chopina jest ponad pięćdziesiąt sal konferencyjnych, wśród których znajdą się takie, mieszące do pięćdziesięciu osób.

Jeżeli chcecie zobaczyć wszystkie sale konferencyjne w Warszawie lub w tej okolicy możecie zajrzeć tutaj: http://www.warszawa.salekonferencyjne.pl/

 • Sale szkoleniowo-konferencyjne w hotelu Novotel
 • Lokalizacja: 1 sierpnia 1,
 • Kontakt: 22 575 60 00

Hotel Novotel to dziesięć sal konferencyjnych dla prawie siedmiuset osób. Wszystkie sale mają dostęp do naturalnego światła, wyposażone są w klimatyzację oraz w internet bezprzewodowy.

W zależności od ustawienia stołów sale mogą stać się kameralne lub przestronne.

Każda sala jest wyposażona w niezbędny sprzęt audiowizualny czy rzutnik. W salach znajduje się też podium, które będzie wygodnym miejscem do wygłaszania prezentacji.

Dodatkowo dla uczestników konferencji zostały przeznaczone specjalne sale, w których można napić się pysznej i aromatycznej kawy.

 • Pół na pół
 • ​Lokalizacja: Fort Mokotów, Racławicka 99,
 • Kontakt: 608 527 944,
 • 602 519 135

W studio Pół na pół znajdują się dwie sale szkoleniowe, w których z powodzeniem zmieści się nawet dziewięćdziesiąt osób.

Każda z sal wyposażona jest we własne nagłośnienie, rzutnik oraz całą infrastrukturę konferencyjną na potrzeby mniejszych spotkań.

Dla uczestników konferencji wydzielone zostało zaplecze dla cateringu. Zaletą tego studia jest to, że układ dwóch sal w naturalny sposób można oddzielić na przestrzeń warsztatową chilloutową i networkingową. Dzięki temu praca będzie przyjemna.

Studio Pół na pół oferuje również możliwość dostosowania sali konferencyjnej do indywidualnych potrzeb.

 • Domaniewska 37A
 • Lokalizacja: Domaniewska 37A
 • Kontakt: 506 000 176

Domaniewska 37A to nie tylko nazwa gotowych do wynajęcia sal konferencyjnych i lokali biurowych ale także lokalizacja tych sal.

W budynku można wynająć przestrzeń biurową w ramach co-workingu oraz jedną sal konferencyjnych w centrum warszawskiego świata biznesu.

Wszystkie sale są wyposażone w urządzenia multimedialne, które pozwalają na profesjonalne prowadzenie szkolenia. Sale są klimatyzowane, do dyspozycji jest parking, a dla uczestników jest możliwość wynajęcia pysznego cateringu.

2 thoughts on “Sale konferencyjne na wynajem w okolicach lotniska Chopina na szkolenia do 50 osób

 1. Pingback: naszepokoje24

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *