Pozycjonowanie Szczecin – Twoja firma w TOP 5

W Szczecinie nie brakuje konkurencji – zarówno niewielkie firmy, jak i duże przedsiębiorstwa każdego dnia toczą walkę o uwagę klientów. Bardzo ważnym elementem jest tutaj pozycjonowanie stron internetowych – wysoka pozycja strony w wyszukiwarce Google to priorytet dla wszystkich, którzy chcą zwiększyć swoje zyski.

Pozycjonowanie lokalne w Szczecinie

Pozycjonowanie to szereg działań, wśród których wymienić należy SEO, content marketing, analitykę internetową oraz link building. Celem wymienionych działań jest jak najwyższa i stabilna pozycja strony internetowej w wyszukiwarce, a co za tym idzie, większa uwaga użytkowników Internetu, wzrost wartościowego ruchu na stronie i pomnożenie zysków.

Należy tutaj podkreślić, że pozycjonowanie strony jest procesem długotrwałym i wymagającym specjalistycznej wiedzy, działanie niezgodne z algorytmami Google’a i wszelkie nieuczciwe posunięcia mogą mieć złe skutki i zakończyć się zbanowaniem strony. Warto więc losy strony internetowej biznesu w Szczecinie czy sklepu internetowego powierzyć doświadczonej agencji SEO.

Oferta 1st place

Jedną z godnych polecenia agencji seo jest 1st place. Agencja świadczy kompleksowe usługi, wśród których wymienić można:

Pozycjonowanie:

 • Dobór słów kluczowych – w przypadku pozycjonowania w Szczecinie mogą to być takie frazy jak kosmetyczka Szczecin, pozycjonowanie w Szczecinie, hydraulik Szczecin.
 • Link building, czyli budowanie profilu linków prowadzących do naszej strony internetowej. Ważne jest, aby takie linki pochodziły z wartościowych źródeł, którym ufa Google, na przykład z artykułów sponsorowanych, stron zapleczowych czy blogów.
 • Praca nad kodem strony, w tym miejscu ważne są takie czynności, jak optymalizacja nagłówków, metatagów i adresów URL, dobra szybkość ładowania, dostosowanie witryny do standardów W3C.
 • Aktualizacja treści i grafik
 1. Content marketing – czyli tworzenie i promocja wartościowych i unikalnych treści.
 2. Google Adwords – przygotowanie kampanii Adwords, dzięki którym dotrzesz do swojej grupy docelowej.
 3. Strony internetowe – tworzenie przyjaznych dla użytkownika, responsywnych stron internetowych.
 4. Marketing internetowy – 1st place prowadzi również szereg innych działań, które wzbogacają pozycjonowanie, wymienić tutaj możemy między innymi marketing szeptany, Facebook Ads oraz działania w mediach społecznościowych.
 5. Dlaczego warto skorzystać z oferty 1st place?

Dlaczego warto zdecydować się na współpracę właśnie z tą agencją SEO? Już wyjaśniamy!

 1. Agencja zawsze szyje oferty na miarę i sporządza indywidualną wycenę.
 2. Każdy z klientów ma zapewnioną stałą opiekę specjalisty SEO.
 3. Zawsze przeprowadzany jest fachowy audyt strony, który dostarcza informacji na temat mocnych i słabych stron domeny. Audyt umożliwia opracowanie planu działań.
 4. Klienci otrzymują również comiesięczny raport, zawierający informacje dotyczące wykonanych działań.

Wszystkim przedsiębiorcom, którzy chcą, aby strona internetowa ich firmy znalazła się wysoko w organicznych wynikach wyszukiwania podpowiadamy, że warto zapoznać się z ofertą 1st place. Grono fachowców z wymienionej agencji zadba, aby Twoja domena znalazła się w TOP 10 i utrzymała swoją pozycję. Ponadto, 1 st rozdaje rabaty, aktualny kod zniżkowy to wiosna: 20%.

Widoczność strony w Internecie z pewnością przyniesie szereg korzyści. Powodzenia w promocji biznesu!

2 thoughts on “Pozycjonowanie Szczecin – Twoja firma w TOP 5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *