Pomysł na prezent – gdzie szukać inspiracji?

            Zbliżają się urodziny bliskiej osoby, jakaś ważna rocznica bądź inna okazja, a Ty nie masz pomysłu na prezent? Często jest tak, że czas leci nieubłaganie i jak na złość żaden pomysł nie wpadł nam do głowy. Wybierając prezent, najlepiej dobrać go do zainteresowań, hobby czy po prostu charakteru osoby, dla której wybieramy prezent. Dziś postaram się podpowiedzieć Ci gdzie i jak szukać inspiracji. W dzisiejszych czasach mamy nieograniczone możliwości jeśli chodzi o kupno prezentu, ale też o miejsca gdzie szukać pomysłu na naprawdę oryginalny prezent.

Warto skorzystać z formy obrazkowej

            Świetnym miejscem do szukania inspiracji są wyszukiwarki wizualne jak np. pinterest. Możemy znaleźć tam mnóstwo inspiracji na prezenty kupcze jak i te wykonywane samodzielnie tzw. DIY. Dobrym miejscem będzie również Instagram, warto posługiwać się hashtagami, nie tylko w języku polskim np. :

  • #pomysłnaprezent
  • #prezent
  • #prezenturodzinowy
  • #bdaypresent
  • #birthdaypresent
  • #bdaygift
  • #gift

Tak naprawdę ich liczba jest nieograniczona, możesz wyszukiwać wiele słów klucz. Dodatkowo na Instagramie mamy możliwość obejrzenia krótkich filmików jak wykonać prezent DIY. W instagramowych sklepikach czy butikach, znajdziemy wiele promocji więc możemy skorzystać z zakupu gotowego prezentu. Jeśli jednak masz ochotę i czas, zawsze możesz zrobić coś samodzielnie, myślę, że to bardzo miłe i każdemu spodoba się taki własnoręcznie wykonany prezent :). 

Sprawdź też strony z rankingami prezentów

            W internecie możemy również znaleźć strony z rankingami prezentów. To równie dobra forma szukania inspiracji. Rankingi są uporządkowane, więc nie będzie to żmudne i nudne szukanie. Ponadto prezenty zostają wybierane przez specjalistów, którzy analizują rynek i statystyki, aby przygotować jak najbardziej trafne pozycję. W rankingach najlepszych pomysłów na prezent znajdziesz produkty najczęściej kupowane, cieszące się dobrymi opiniami, więc warto im zaufać i kupić coś z czego każdy będzie zadowolony.

Bezpośrednie przeglądanie oferty sklepów

            Możesz skorzystać bezpośrednio z ofert sklepowych, wykorzystać  promocję czy kody rabatowe. Jednak uważam, że takie rozwiązanie bardziej utrudni niz ułatwi Ci wybór. Jak wiadomo w ofertach sklepów mamy mnóstwo pozycji pośród mnóstwa kategorii i kiedy wydaje nam się, że już coś wybraliśmy, pojawia się coś innego, bardziej atrakcyjnego i opłacalnego, bo np. akurat jest promocja. Ponadto jeśli już coś wybierzesz, warto poszukać opinii czy użytkownicy są zadowoleni, czy rzecz jest funkcjonalna itp., a do tego trzeba wejść na kolejne strony. Nie mamy wszystkiego w jednym miejscu, więc szukanie prezentów w ten sposób może być nieco chaotyczne i po prostu denerwujące.

Możesz również skorzystać z oferty na stronie https://prezentmarzen.com/wieczor-w-teatrze-szczecin/ i wybrać się na udany wieczór do teatru.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *