Od papierośnicy po personalizację – szukamy prezentu dla palacza

Nadeszła pora wręczania prezentów! Niezależnie od tego, jakie święto świętujesz, czas pomyśleć o tym, co chcesz za prezent kupić dla konesera dymu w swoim życiu. Pozwoliliśmy sobie na sporządzenie listy przedmiotów, które zdaniem naszych redaktorów byłyby super.

Są rzeczy, które na pewno będziesz musiał zapakować i włożyć pod choinkę, a także przedmioty, które możesz wrzucić do skarpety mikołaja. Jeśli interesuje Cię którykolwiek z poniższych produktów – po prostu skorzystaj z tych pomysłów na prezent dla palaczy!

Papierośnice i inne ciekawe pomysły na prezent dla palacza

Szukasz super efektu i czegoś ładnego zarazem? Więc zdobądź recykler. Wielu palaczy uwielbia je, ponieważ wyglądają naprawdę efektywnie i są przyjazne dla środowiska. Poza tym dym jest zawracany w nich do obiegu przez filtr, a następnie wielokrotnie filtrowany przez wodę, zanim dotrze do płuc, nadając mu wyjątkowo czysty smak i smak. Recyklery szklane występują we wszystkich kształtach i rozmiarach, ale wszystkie mają tę samą podstawową funkcję. Bez względu na to, czym chcesz zaskoczyć bliskiego swojemu sercu palacza, na pewno znajdziesz kolor i rozmiar, który pasuje do twojego budżetu i potrzeb każdego.

Możesz też zaprojektować własny wyjątkowy prezent dla palaczy dzięki ekskluzywnym spersonalizowanym akcesoriom dla palaczy, jakie można znaleźć na rynku. Szczególnie warto się przyjrzeć stylowym papierośnicom i zapalniczkom, które równocześnie pełnią funkcję metalowego portfela na karty kredytowe. Szczególnie popularnym prezentem okazują się kieszonkowe popielniczki na szybkiego papieroska, czy też markowe breloczki, etui podróżne, czy naprawdę elegancka papierośnica .

Prawdziwy bestseller: prezentu wyjątkowe, bo personalizowane

Jeśli szukasz czegoś bardziej przydatnego w domu lubego palacza, w dzisiejszych ofertach znajdziesz bardzo ciekawe, konfigurowalne drewniane zestawy biurkowe, drewniane pudełka na papierosy, małe pudełka na drobiazgi do żucia tytoniu, szpule z kolorowymi identyfikatorami, smycze, lampki nocne, niestandardowe ozdoby, dozowniki i magnesy nawiązujące do hobby, jakim jest palenie. Z całą pewnością dzisiejszy rynek obficie oferuje proste i oryginalne rozwiązania w zakresie upominków, które z pewnością docenią palacze fajki, papierosów, cygar i innych przyjemnych używek z tego właśnie zakresu.

Największą popularnością cieszą się te z wyżej wymienionych inspiracji prezentowych, które są personalizowane. To dla palaczy wielka gratka i prezent o bardzo ekskluzywnym charakterze. Większość wyżej opisanych produktów można dostosować w ten sposób, aby stworzyć idealną pamiątkę dla palaczy dla każdego faceta lub dziewczyny. Wystarczy przejrzeć dostępne tak obficie w sieci strony z prezentami typu „Zaprojektuj własne”, a znajdziesz naprawdę oryginalne, artystyczne opcje na prezenty w setkach uniwersalnych motywów, które możesz dodatkowo spersonalizować komunikatem dopasowanym do palacza, któremu chcesz sprawić właśnie taką przyjemność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *