hotel władysławowo

Nowe mieszkania w Warszewie w Szczecinie – doskonałe także jako inwestycja

Mieszkania w Polsce kupują obecnie nie tylko ci, którzy chcą w nich zamieszkać, ale również ci, którzy chcą na nich zarobić. Dzisiaj nieruchomości inwestycyjne to szansa na lepszy zarobek niż na lokacie bankowej. W tej roli świetnie sprawdzą się także nowe mieszkania w Warszewie w Szczecinie!

Zamieszkaj w szczecińskim Warszewie!

domy SzczecinWarszewo to część Szczecina znajdująca się na północy. To malowniczy zakątek miasta, w którym króluje zieleń i można zobaczyć tutaj także wiele zabytkowych budynków. Warszewo jest także jedną z najszybciej rozbudowujących się dzielnic miasta – to właśnie tutaj deweloperzy realizują szereg nowych inwestycji mieszkaniowych.Aktualnie nowe mieszkania w Warszewie w Szczecinie cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród tych osób, które chciałyby znaleźć dla siebie przytulne „M” do zamieszkania, ale również chętnie kupują je inwestorzy, którzy przeznaczają je na wynajem. Wynajem mieszkań to obecnie popularny sposób na zarobek. W związku z brakiem wystarczającej liczby mieszkań oraz wysokimi cenami tych nieruchomości powstało duże zapotrzebowanie na lokale na wynajem. To bezpieczny i przyszłościowy sposób na pomnożenie kapitału także przez początkujących inwestorów.

Ile kosztują nowe mieszkania w Warszewie w Szczecinie?

Ceny za nowe mieszkania w Warszewie w Szczecinie są przy tym wyższe niż w innych dzielnicach Szczecina. Musimy liczyć się z wydatkiem nawet około 6-7 tysięcy złotych za jeden metr kwadratowy, podczas gdy średnia cena mieszkań w Szczecinie na rynku pierwotnym to około 5,3 tysiąca złotych a metr kwadratowy. Inwestorzy najczęściej decydują się na mniejsze nowe mieszkania w Warszewie w Szczecinie o metrażu do około 40-50 metrów kwadratowych, ponieważ to właśnie na nich można zarobić najwięcej. Są one chętni wynajmowane przez singli, przez pary oraz przez młode rodziny, ale również przeznaczane są na wynajem turystyczny – krótkoterminowy.

One thought on “Nowe mieszkania w Warszewie w Szczecinie – doskonałe także jako inwestycja

  1. Obecnie dużym ryzykiem jest kupowanie mieszkania w trybie pilnym. Niektórzy nawet twierdzą że mamy szczyt cen jeśli chodzi o zakup nieruchomości. Jednak co mają zrobić ci, którzy mieszkania potrzebują do zaspokojenia własnych potrzeb. Myśl, że każdorazowo powinni zasięgnąć porady rzeczoznawcy a przy upatrzeniu sobie najlepszego miejsca zlecenie wyceny nieruchomości. Czasem oględziny „taniego” mieszkania mogą nas uchronić przed błędną inwestycją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *