Nakrycia głowy 2019 – co będzie modne w Szczecinie w tym roku?

Witamy w artykule dotyczącym jesiennych trendów w Szczecinie. Ten post będzie dotyczył kobiecych trendów w naszym mieście, jeśli chodzi o najmodniejsze nakrycia głowy na sezon jesień / zima 2019.

Kilka miesięcy temu mieliśmy sezony wiosna / lato 2018. Zawsze staramy się wyprzedzać trendy, abyś był dobrze przygotowany na to, co będzie dalej – dlatego mimo iż lato w pełni, warto się już przygotowywać na szarugę. Pomoże Ci w tym bogata oferta dostępna na https://emonnari.pl/akcesoria/okrycia-glowy.

Istnieją 4 trendy na każdy sezon mody.

Pierwszy styl sezonu jest pełen kolorów i klasycznego, inspirowanego jesienią wyglądu. Drugi trend składa się z odcieni ziemi i starzejących się efektów, takich jak pikowanie, koraliki, elementy skórzane i metalowe ozdoby. Trzeci styl opiera się na zaawansowanych technologicznie, inspirowanych sztuczną inteligencją projektach. Tekstury, takie jak metaliczna skóra, aksamit i blask w ciemnościach, stanowią odważny element takich trendów. Ostatni trend koncentruje się na łączeniu kultur i pokoleń poprzez sztukę uliczną i wspólną nostalgię. Neonowe kolory podkreślają etniczne wzory.

W ciągu najbliższych kilku tygodni będziemy mogli podziwiać na ulicach Szczecina przykłady najmodniejszych trendów sezonu dla kobiet, mężczyzn i młodzieży warto jest być na bieżąco. Ale najpierw – panie!

Styl i trendy

Kobiety są indywidualnościami, dlatego podzieliliśmy tę sekcję na różne style. Zimna pogoda jest najbardziej wymagająca jeśli chodzi o trendy. Dotyczy to dzianin ogrzewaczy, czy czapek w stylu pilotki. Futrzane pompony i czapeczki są bardzo popularne. Szukaj w ofertach ciężkich splotów, niepowtarzalnych tekstur, dzianin, mankietów i żakardu, a będziesz modna w swojej czapce!

Modne też będą i inne czapki – a dokładniej mówiąc kapelusze, które nosiłaby królowa rodeo w dniu wolnym od pracy. W tym sezonie widzimy dużo ziemistych odcieni z jesiennym wyglądem i postrzępionymi materiałami. Jak zawsze, duże klejnoty, cyrkonie i slogany są popularne, a także grafika rodem z dzikiej przyrody.

Poza tym powoli stają się coraz popularniejsze wojskowe kształty i metalowe łaty, ale najpopularniejsze są tradycyjne zakrzywione czapki. Nacisk zostanie położony na tekstury z poszarpanymi i postrzępionymi przyłbicami, ciężkimi ozdobnymi szwami i nakładkami materiałowymi. W takich czapkach będziesz mogła spokojnie pięknie prezentować się nie tylko jesienią, ale i później jeździć na łyżwach.

W tej kategorii znajduje się wiele stylów retro z lat 90., z lekko spranym jeansem, wyblakłymi efektami barwnikowymi i czapkami w jeszcze ciekawszym stylu. Dominują również czapki z daszkiem z motywami plażowymi – jako dowód tęsknoty za minionym latem.

Elementy dekoracyjne

Prognozuje się wiele tkanin i ozdobników dla kobiet na sezon 2019/20. Należą do nich między innymi haft, aksamit, sitodruk, satyna, pikowanie, druk wodny, pranie ciężkie, trudna faktura, sublimacja, wytrzymałe tkaniny, takie jak skóra, metalowe łaty, łaty warstwowe, frezowanie i tkane etykiety.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *