Mini lodówka dla dużego ucznia – czyli co wziąć do akademika?

Wchodzisz do pokoju w akademiku, rozpakowujesz wszystkie rzeczy i uświadamiasz sobie, że czegoś brakuje: mini-lodówki. Ale nie chcesz jakiegoś byle jakiego pudełka, w które ledwo chłodzi kilka napojów gazowanych, zwłaszcza jeśli musisz dzielić się nim ze współlokatorem. Termos obiadowy też nie jest tym, czego szukasz. Oto funkcje, na które należy zwrócić uwagę, kupując idealną minilodówkę.

Spędziliśmy cały tydzień na testowaniu najpopularniejszych mini lodówek turystycznych, aby zobaczyć, które z nich zasługują na to, by znaleźć się w twoim małym pokoju w akademiku. Prawda jest taka, że większość mini lodówek działa dobrze. Wszystko sprowadza się do pojemności, układu półek i najlepszego zwrotu za każdą złotówkę. Oto kilka kluczowych opinii, a jeśli chcesz sam nieco potestować zajrzyj tutaj:https://www.rtvagd.net/lodowka-turystyczna/.

Wskazówki przy zakupie mini lodówki turystycznej

1. Kupuj tylko mini-lodówkę, która wykorzystuje sprężarkę do chłodzenia, a nie element termoelektryczny (nie są wystarczająco zimne, aby żywność była bezpieczna).

2. Szukaj mini-lodówek z zamrażarką o pełnej szerokości – obejmujących całą szerokość lodówki – dzięki czemu masz więcej miejsca na mrożonki. Niektóre modele mają znacznie mniejszą komorę zamrażarki.

3.Unikaj lodówek w kształcie sześcianów, jeśli masz przestrzeń. Nie trzymają zbyt wiele i nie są o wiele tańsze.

4.Unikaj również dwudrzwiowych mini-lodówek. Trudno im utrzymać stałą temperaturę.

W przypadku wysokich lodówek ogólna pojemność jest dość spójna, ale niektóre lodówki wykorzystują tę pojemność inteligentniej. Funkcje takie jak indywidualne kabury na puszki, regulowane półki i półki na drzwi, które mogą pomieścić pełny litr mleka, robią różnicę. Jeśli jesteś ciekawy, to zachęcamy raz jeszcze spojrzeć na link podany powyżej – tam możesz znaleźć więcej wspaniałych opcji mini lodówki dla pokoju w akademiku.

Jak więc widać – być może czas zainwestować w małą lodówkę, aby stworzyć dodatkową przestrzeń.

Chociaż lodówki termoelektryczne nadają się tylko do schładzania napojów i towarów łatwo psujących się, lodówki kompresorowe są przeznaczone do łatwo psujących się produktów spożywczych, w tym warzyw, mięsa i nabiału. Rozmiar jest ważny – zawsze sprawdzaj pojemność przed zakupem.

Możesz także zastanowić się, czy szukasz łatwej w obsłudze lodówki stołowej, czy też lepiej pasowałaby większa mini lodówka turystyczna. Warto również zauważyć, że istnieją specjalistyczne lodówki do wina, chłodziarki do wina i odżywki do wina, które utrzymują butelki musującego i białego wina w odpowiednich warunkach, aby zachować smak. Na koniec warto sprawdzić recenzje mini lodówek, aby ustalić, ile hałasu spowoduje urządzenie (zwłaszcza jeśli planuje się je przechowywać w sypialni lub salonie).

Począwszy od zakupu budżetu po luksusowe urządzenia, w dzisiejszych w ofertach w internecie nie będziesz mieć problemu ze znalezieniem najlepszych lodówek mini na rynku. Jeśli problemem jest przechowywanie, zalecamy również szukanie przewodników po najlepszych opcjach lodówek, rekomendowanych przez studentów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *