Marzysz o gładkiej skórze? Skorzystaj z depilacji laserowej w Szczecinie!

Idealnie gładka skóra jest marzeniem wielu kobiet. Niestety, przy użyciu tradycyjnych metod usuwania zbędnego owłosienia, trudna do zrealizowania. W takiej sytuacji warto sięgnąć po sprawdzone i skuteczne sposoby. Mowa oczywiście o zabiegu, jakim jest depilacja laserowa. W Szczecinie, Krakowie, Warszawie, Trójmieście czy w innych miastach w Polsce bez trudu znajdziemy salon kosmetyczny, który pomoże nam spełnić marzenia o jedwabistej skórze. Dla kogo jest polecana? Czy jest bolesna? Na czym polega? Z tymi wątpliwościami mierzy się wiele pań niewtajemniczonych w istotę depilacji laserowej, dlatego najwyższy czas skutecznie je rozwiać!

Dla kogo przeznaczona?

Kto może skorzystać z zabiegu depilacji laserowej w Szczecinie? Generalnie – każdy, kto chce trwale i skutecznie uporać się ze zbędnym owłosieniem. Niemniej jednak, w sposób szczególny usługa kierowana jest do osób, u których pojawia się podrażnienie po klasycznych metodach depilacji.

Czy to jest bolesne?

Dla wielu pań myślących o poddaniu się depilacji laserowej w Szczecinie, blokadą jest ból. Czy słusznie? Czy rzeczywiście proces usuwania niechcianych włosków jest związany z fizyczną katorgą? Tak naprawdę, wszystko zależy od rodzaju włosów i melaniny. Osoby o ciemniejszej skórze mają go więcej niż te o jasnej karnacji. Im ciemniejsze i gęstsze są włoski, tym poziom odczuwania bólu będzie większy. Ważnym czynnikiem jest również poziom odczuwania bólu i to, co dla jednych pań jest ukłuciem komara, dla innych jest porównywalne z depilacją depilatorem. Aby jednak zabieg nie był źródłem dyskomfortu, wiele klinik i salonów wyposażonych jest w laser z systemem chłodzenia, dzięki czemu proces usuwania włosków jest wręcz bezbolesny.

Depilacja laserowa w Szczecinie – jak się do niej przygotować?

To, w jaki sposób przygotujemy się do zabiegu, jest w dużym stopniu uwarunkowane kondycją fizyczną, kolorem oraz jakością włosów osoby pragnącej poddać się usłudze. Jest jednak kilka uniwersalnych zasad, do których każdy musi się zastosować. Na pół roku przed zabiegiem zaleca się zaprzestanie przyjmowania retinoidów doustnie (z maści na trzy tygodnie przed). Zaleca się również zaprzestanie depilacji (miesiąc przed zabiegiem) oraz odstawienie leków światło uwrażliwiających i ziół o takim samym działaniu.

Jeden zabieg czy seria?

Poddając się zabiegowi, jakim jest depilacja laserowa Szczecin, należy liczyć się z koniecznością wykonania jej w serii. Usługa nie jest jednorazowa, ponieważ włoski nie rosną jednocześnie i o ile te znajdujące się w fazie wzrostu reagują na działanie lasera, tak te w fazie uśpienia mają za małą ilość melaniny, aby wiązka laserowa mogła skutecznie na nie zadziałać. W związku z tym konieczne jest wykonanie serii zabiegów, aby móc cieszyć się satysfakcjonującymi efektami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *