Kubek termiczny z nadrukiem – przyjazny dla użytkownika i środowiska

Niegdyś zarezerwowany dla turystów pieszych, wczasowiczów i osób podróżujących na długich dystansach kubek termiczny z nadrukiem trafił teraz do naszych biur, samochodów i domów z pomocą takich firm jak www.studio-piksel.pl. Odgrywają ważną rolę w walce z jednorazowymi papierowymi kubkami i sprawiają, że przy wyborze napojów wszyscy jesteśmy nieco bardziej przyjaźni dla środowiska.

Ale co sprawia, że ​​kubek jest termiczny? Cóż, to po prostu każdy kubek, który izoluje Twój napój, utrzymując go w cieple lub zimnie, dopóki nie będziesz na niego gotowy.

Markowe kubki próżniowe

Mogłoby się wydawać, że markowe kubki termiczne działają na zasadzie podgrzewania znajdującego się w nich płynu za pomocą elementu lub żarówki, ale w rzeczywistości jakość izolacyjną uzyskuje się za pomocą podciśnienia. Ta próżnia powstaje między dwiema warstwami kubka, zwykle zewnętrzną obudową i warstwą wewnętrzną.

Ponieważ w próżni nie ma powietrza, płyn z kubka nie może się wydostać, ponieważ nie ma powietrza, do którego mogłoby się przenosić ciepło. Oznacza to również, że zimne płyny wewnątrz kubka nie nagrzewają się, ponieważ ciepło zewnętrzne nie może przejść przez próżnię w przeciwnym kierunku i ogrzać zawartości kubka.

Materiały wysokiej jakości

Istnieją dwa główne materiały, z których wykonujemy warstwy izolacyjne promocyjnych kubków termicznych. Opcje o niższym budżecie mają tendencję do używania plastiku, podczas gdy produkty premium mają metalowe wnętrza, a niektóre mają również metalowe elementy zewnętrzne. Obie opcje są łatwe do czyszczenia, plastik jest lżejszy, a metal trwalszy.

Promocyjne drinki

Gdy mowa o kubkach termicznych, to wszystkie te punkty odnoszą się do szerokiej gamy produktów termicznych, od kubków po butelki, od kubków po termosy. Dostępna jest szeroka gama różnych rozmiarów i kształtów dostosowanych do Twoich potrzeb, a te produkty można dzisiaj z łatwością oznaczyć logo Twojej firmy, szczegółami i danymi kontaktowymi.

Bez względu na to, czy jest to filiżanka kawy rano, czy coś nieco mocniejszego na koniec dnia, wszyscy mamy swoje ulubione drinki, a wraz z nimi ulubione filiżanki, kubki i szklanki. A nauka wskazuje na to, że napoje naprawdę lepiej smakują w naszych ulubionych filiżankach. Badania przeprowadzone w Wielkiej Brytanii w 2013 r. wykazały, że około 65% ankietowanych osób miało ulubioną filiżankę, a skojarzenie naszych mózgów z piciem regularnych napojów z tych samych kubków oznacza, że ​​naprawdę uczymy się wierzyć, że smakują lepiej gdy wlejemy je w nasze najbardziej lubiane naczynia do picia.

Dlaczego więc nie sprawić, by napoje smakowały jeszcze lepiej swoim klientom lub pracownikom, rozdając im nowe ulubione naczynia do napojów?

Promocyjne kubki do kawy

Wielu z nas potrzebuje sporej dawki kofeiny, aby rano się ruszać. Znajdziesz dzisiaj szeroką gamę odpowiednich kubków śniadaniowych, aby uzyskać ten efekt – kubki z pełnym obrazem i opcje dwukolorowe, a także kubki z porcelany w różnych wzorach. Czasami nie masz czasu, aby zatrzymać się na kawę, ale nie martw się, znajdą się naczynia na każdy scenariusz – jak wspomniany już kubek termiczny z nadrukiem, który Ci pomoże w takiej sytuacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *