Korepetycje z języka angielskiego w Warszawie. Najlepsi nauczyciele, ceny i opinie

Dzisiaj angielski jest jednym z najpopularniejszych języków na świecie. Około 1,5 miliarda ludzi mówi w tym języku. Dziś każda szanująca się firma albo już współpracuje z zagranicznymi partnerami, albo dąży do tego.

Aby uzyskać dobrą i interesującą pracę zarówno w Polsce, jak i za granicą, wymagana jest wiedza nie tylko w dziedzinie zawodowej, ale także doskonała znajomość języka angielskiego. Ponadto specjaliści znający ten język otrzymują większe wynagrodzenie w pracy, gdyż angielski nazywano językiem przyszłości i sukcesu.

Korepetycje angielski, Warszawa. Matura lub egzamin wstępny na uniwersytet? Łatwo!

Język angielski stał się niezbędną i integralną częścią życia każdego wykształconego człowieka. Bezdyskusyjnym jest fakt, że ten język wymagany jest dla pracy menedżerów, programistów, dziennikarzy i wielu innych zawodów, a także dla studentów i uczniów szkół, niezależnie od klasy. Jednak żeby opanować język angielski, potrzebny jest czas.

Jakie są zalety nauki języka angielskiego w dzieciństwie?

 • Język obcy będzie opanowywany dzieckiem tak samo łatwo, jak i ojczysty, proces nauki będzie naturalny
 • Dzieci, które od dzieciństwa uczyły się dwóch języków, wyprzedzają swoich rówieśników w rozwoju i wyraźniej formułują swoje myśli
 • Dzieci są bardziej energiczne od dorosłych i mogą więcej czasu skupiać się na nauce, nie czując zmęczenia
 • Nauka angielskiego w młodym wieku stanowi dobrą „podstawę” do nauki innych języków

Korepetycje z angielskiego, czy lekcje w szkole?

Istnieje różnica między nauką języka angielskiego w szkole lub uniwersytecie a zajęciami z korepetytorem. W klasie są dzieci ze znajomością angielskiego na różnych poziomach, więc nauczyciel nie może dostosować programu dla każdego ucznia. Korepetycje są bardziej elastyczne. W procesie uczenia się specjalista zauważa luki w wiedzy ucznia i koncentruje się na nich.  Matura, egzamin wstępny lub zwykła lekcja nie będą sprawiały dziecku żadnych problemów, gdyż podczas korepetycji otrzyma on niezbędną wiedzę.

W jaki sposób zajęcia indywidualne pomogą dziecku nauczyć się języka angielskiego?

 • Zależnie od potrzeb dziecka, każda lekcja może być poświęcona na uczenie się konkretnych aspektów języka – słuchania, mówienia, czytania lub pisania.
 • Żeby uczeń lepiej zrozumiał materiał, nauczyciel wykorzystuje do tego różne ćwiczenia, gry, dialogi etc.
 • Korepetytor dostosowuje zajęcia w zależności od klasy, w której się uczy dziecko
 • Specjalista pomoże dziecku w przygotowaniu się do matury i egzaminów wstępnych

Korepetycje język angielski – skorzystaj z platformy BUKI!

Jeśli zdecydujecie się przyczynić do przyszłości dziecka i zachęcić go do nauki języka angielskiego, platforma Buki w tym pomoże. Dzięki systemowi filtrów możecie Państwo łatwo znaleźć odpowiedniego korepetytora zgodnie z osobistymi preferencjami. Cena za jedną lekcję, miejsce prowadzenia zajęcia (w domu Państwa lub nauczyciela, albo online), wykształcenie i doświadczenie specjalisty – jest to nie pełna lista możliwych kryteriów wyboru. W celu wybrania odpowiedniego korepetytora w Warszawie, możecie Państwo skontaktować się z nauczycielem za pomocą platformy Buki i niedługo rozpocząć zajęcia.

 Na co zwrócić uwagę przy wyborze korepetycje język angielski prywatnego?

 • Nauczyciel posiada dokument potwierdzający jego kwalifikację – dyplom, certyfikat o ukończeniu kursu językowego
 • Ma doświadczenie w pracy z dziećmi
 • Umie znaleźć wspólny język z uczniem

Artykuł napisał korepetytor i nauczycielka języka angielskiego Ognieszka.

Poszukaj korepetycje na stronie: https://buki.org.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *