Kariera web desinera w Szczecinie? Długa droga, ale warta przejścia!

Czy chcesz nauczyć się projektowania swojej pierwszej strony internetowej? Być może zaprojektowałeś kilka, a teraz chcesz zmienić swoje umiejętności w karierę? Ten artykuł jest tutaj, aby wskazać ci właściwy kierunek, tym bardziej iż w Szczecinie nie brakuje miejsc pracy dla web designerów.

Jeden artykuł nie może oczywiście obejmować wszystkiego, co musisz wiedzieć; umiejętności, narzędzi i technologii, których będziesz potrzebować, aby stać się dość sprawnym projektantem. Niektórzy poświęcą miesiące na naukę i lata na tworzenie stron internetowych, a i tak to jeszcze nie to. Naprawdę nie ma szybszej drogi. Jednak ciągłe uczenie się i rozwój to jeden z najprzyjemniejszych aspektów tej pracy.

Dla projektantów wśród nas: czy kiedykolwiek powiedziałeś komuś “Projektuję strony internetowe” i doświadczyłeś tego lęku, gdy ktoś odpowiedział, “Super! Czy możesz mnie nauczyć, jak to zrobić? “Mam na myśli, że wyjaśnienie, jak wiele pracy potrzeba aby cokolwiek zaprojektować, jest trudne. Jest to szczególnie ważne, gdy osoba pytająca wie niewiele o komputerach. Wiele osób po prostu zakłada, że ​​klikasz i przeciągasz wszystko na ekran, może trochę jak PowerPoint. Powiem ci to za darmo: opcja PowerPoint do eksportowania “stron internetowych” nie pomogła. Jesteśmy tutaj, aby pomóc ci to naprawić. Następnym razem, gdy ktoś zapyta Cię, jak zaprojektować strony internetowe, wskaż tej osobie niniejszy artykuł.

Dla kogo jest ten tekst?

Ten artykuł jest przeznaczony dla każdego, kto chce rozpocząć projektowanie stron w przeglądarce, ale w szczególności dla Szczecinian marzących o takiej karierze. “Minimalne wymagania” … są niskie. Jeśli wiesz, czym są foldery i pliki tekstowe – możesz zacząć. To takie proste! Choć rozpoczęcie pracy jest proste, to zbudowanie dobrej witryny nie jest. Jest wiele umiejętności, których musisz się nauczyć. Musisz nauczyć się teorii koloru. Musisz wiedzieć, w jaki sposób ludzie wchodzą w interakcje ze stronami internetowymi i dlaczego robią to tak, jak oni. Musisz nauczyć się podstawowych języków programowania, a mianowicie HTML i CSS.

Następnie możesz nauczyć się podstaw programowania w JavaScript i dowiedzieć się, jak go używać do manipulowania częściami witryny. Następnie są systemy zarządzania treścią, optymalizacja pod kątem wyszukiwarek, marketing.

Oczywiście, musisz przede wszystkim mieć świetną treść na swoją stronę. Dlaczego, na Boga, chcesz to zrobić? To znaczy, możesz po prostu wynająć profesjonalistę. Musisz być w tym, ponieważ uwielbiasz się uczyć. Musisz być zafascynowany Internetem i całym jego potencjałem. Potrzebujesz dużo wolnego czasu. Nie musisz jednak być ekspertem we wszystkim. Żaden z profesjonalistów nie jest. Niektóre specjalizują się w jednym obszarze. Niektórzy robią wszystko.

Witaj w cudownym świecie projektowania stron internetowych. Przygotuj się dużo, żeby się uczyć i pamiętaj, żeby się dobrze bawić!

Możesz też udać się po oficjalną karierę na jedną z wielu uczelni w Szczecinie, które takie na wysokim poziomie zapewniają.

Agencja interaktywna 4dl.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *