Dlaczego przedsiębiorcy w Szczecinie stawiają na biura serwisowane?

Przestrzenie biurowe znane jako biura serwisowane zyskały popularność w ostatnich latach – również w naszym mieście. W rzeczywistości takie biura okazały się najlepszym wyborem dla wielu firm. Zanim przyjrzysz się faktom, które sprawiły iż szczecińscy przedsiębiorcy wybierają taką formę – w pierwszej kolejności upewnij się, że wiesz czym jest serwisowane biuro.

Co to jest biuro serwisowane?

Biuro serwisowane to zwykle wynajmowane biura o pełnym zaopatrzeniu i nad którymi pieczę sprawuje zarządca bądź agencja, do których można się zwrócić z prośbą, problemem. Biura tego rodzaju zazwyczaj zapewniają: meble, miejsce na przerwy, dobrze zaopatrzone kuchnie, sale konferencyjne i wiele innych korzyści. Co więcej, biuro serwisowane posiada często i recepcję, gdzie czekają dedykowani pracownicy, a nawet w razie potrzeby witający klientów. Ważne jest również szybkie łącze internetowe.

Jeśli masz małą firmą, takie biuro może, ale nie musi być poza Twoim budżetem. Jednak pamiętaj, że aby skorzystać z jego walorów trzeba mieć pewność co, do posiadanych nakładów kapitałowych, a potem… pozostaje już tylko skupić się na swojej działalności w pięknym, kompleksowym wnętrzu!

Najważniejsze korzyści posiadania biura serwisowanego

Korzyść numer jeden to zwykle lokalizacja, bowiem biura serwisowane są zazwyczaj ulokowane w centralnej dzielnicy biznesowej, dzięki czemu dostęp jest łatwy dla wszystkich, w tym klientów i kontrahentów. Firmy decydujące się na to rozwiązanie mogą z łatwością wybrać lokalizację, która jest najbardziej zgodna z ich celami biznesowymi. Wybierz jedną z wielu lokalizacji w dużych obszarach metropolitalnych i nie musisz jednocześnie płacić dużo pieniędzy. Biznesmeni w Szczecinie już wiedzą, że się to zwyczajnie opłaca.

Elastyczne umowy najmu – kolejnym plusem. Przekonasz się, że stawiając na biura serwisowane możesz uzyskać krótkoterminowe zobowiązanie na kilka miesięcy. To świetny sposób, aby sprawdzić, czy to coś dla Ciebie i czy pasuje do Twojego stylu pracy. Nie tylko to! Jeśli potrzebujesz dodatkowego miejsca na krótki czas, takie rozwiązanie może Ci również pomóc.

Właściwie płacisz tylko za to, z czego korzystasz. Może potrzebujesz sali konferencyjnej? Płacisz tylko wtedy, gdy jest Ci potrzebna. Ponadto będziesz mieć dostęp na przykład do:

  • kopiarek
  • mebli biurowych
  • personelu pomocniczego

Przede wszystkim jednak liczy się elastyczność, jaką niosą biura serwisowane – wszystko można na bieżąco dopasowywać w zależności od bieżących potrzeb.

Produktywność w biurach serwisowanych

Mając na uwadze aspekt społeczny, wiele osób uważa, że im więcej pracy z innymi – tym większa produktywność. Praca w domu może być związana z dużo większym rozproszeniem uwagi w porównaniu do pracy w biurze serwisowanym. Pamiętaj, że możesz również skorzystać z dedykowanego zespołu oferowanego przez wiele takich biur – co dodatkowo może zwiększyć osiągi Twojej firmy.

Na koniec warto przypomnieć, że biznesmeni w Szczecinie lubią też biura serwisowane również za to, że dzięki nim mogą naprawdę mocno zaoszczędzić na kosztach – a ten argument zawsze wszystkich ostatecznie przekonuje.

blaty z konglomeratu warszawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *