Co kupić dziadkom?

Zakup prezentu wcale nie jest prosty, nawet gdy dobrze znamy jubilata. Mimo szczerych, chęci, czasami brakuje nam pomysłu na idealny upominek. Wystarczy jednak zajrzeć do Internetu, by znaleźć tam mnóstwo inspiracji.  

Wycieczka w góry lub nad morze

Chcesz zaskoczyć swoich dziadków? Zafunduj im weekend w pięknym kurorcie ze SPA. Mnóstwo hoteli godnych uwagi położonych jest w malowniczych miejscowościach blisko natury. Dziadkowie z pewnością będą zadowoleni. Wizyta w salonie SPA pozwoli się zrelaksować i odpocząć. Hotele położone w nadmorskich i górskich miasteczkach często usytuowane są w lesie, gdzie jest cicho i spokojnie. Warto wspomnieć, że niektóre kurorty aranżują przestrzeń dla gości, na terenie obiektu można znaleźć miejsca spacerowe, jeziorka, ławeczki.  

Filiżanki i kubki z grawerem

Oryginalnym prezentem są z pewnością filiżanki ze spersonalizowanym nadrukiem.  Upominki z grawerem świetnie sprawdzą się podczas różnych okazji. Filiżanki wyglądają elegancko, wykonane są z dobrej jakości materiałów, na pewno zaskoczą jubilata i wywołają uśmiech na twarzy. Mają również wymiar symboliczny – filiżanka dla Najlepszej Mamy, kubek dla Najlepszego Taty są świetnymi upominkami dla rodziców. Olbrzymi wybór produktów dostępny jest na stronie videodruk.pl. Dużym atutem jest fakt, że wszystkie gadżety można zamówić online, bez wychodzenia z domu. 

Wejściówki do teatru albo do kina

Dziadkowie z pewnością ucieszą się z biletów na wydarzenie kulturalne. Wieczór w teatrze i spotkanie ze sztuką na pewno wywoła na ich twarzy uśmiech. Alternatywą może być kino lub kabaret w zależności od upodobań jubilatów. Warto jednak wychodzić poza schematy i wybierać inne upominki niż tradycyjne czekoladki i wino. Wieczorne wyjście na pewno pozostanie w pamięci dziadków na długi czas. Poza tym, sztuki w teatrach są zawsze wysokiej jakości i obecność na takim wydarzeniu jest niemałym przeżyciem.  

Zawsze dobrym uzupełnieniem prezentu są kwiaty i słodycze. Warto jednak wykazać się inwencją i kreatywnością, by były one jedynie dodatkiem do fantastycznego prezentu. Dzięki Internetowi spektrum możliwości upominkowych znacznie się powiększyło. Bilety, zaproszenia i vouchery można nabyć na dedykowanych platformach. Istnieją nawet specjalne strony prezentowe z oryginalnymi atrakcjami. Jeśli dziadkowie lubią adrenalinę, można zafundować im wizytę na strzelnicy, lot na paralotni, skok na bungee albo lot balonem.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *