Chcesz być modna w podróży służbowej? Jak dobrze się ubrać i nie przesadzić?

Podróże służbowe są na porządku dziennym w wielu firmach z różnych branż. Wyjazdy wiążą się ze spotkaniami z klientami, obecnością na wydarzeniach branżowych, targach, wystawach, szkoleniach oraz różnego rodzaju eventach. Panie, które podróżują służbowo powinny więc zadbać także o swój wygląd, aby prezentować się elegancko i jak najlepiej reprezentować firmę, w której pracują.

O służbowy ubiór w podróży jest nieco trudniej niż wtedy, gdy ubieramy się codziennie rano przed własnym lustrem. Nie jesteśmy bowiem w stanie zabrać ze sobą całej szafy, dlatego też trzeba wszystkie stylizacje zaplanować od początku do końca i zabrać ze sobą w podróż nie tylko ubrania, ale również wszystkie niezbędne dodatki typu torebka, odpowiednie buty, biżuteria, zestaw do makijażu. Im lepszy będziemy mieć plan, tym szybciej ubierzemy się na ważne spotkanie służbowe będąc z dala od domu.

Wysokiej jakości, dobrze uszyte stroje

Gdy wyjeżdżamy w służbową podróż, bardzo często musimy zapakować wszystkie rzeczy do niezbyt dużych walizek. A to oznacza, że ubrania mogą być nieco pogniecione i kiepsko się prezentować. W miarę możliwości wybieramy więc na wyjazd takie zestawy ubrań, które nie gniota się i dobrze będą wyglądały po wyjęciu z walizki. Zadbajmy o to, by nasz strój był profesjonalny, elegancki, dobrze uszyty z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu już na pierwszy rzut oka będziemy świetnie się prezentować, a nasz biznesowy wizerunek będzie spójny i kompletny. W poszukiwaniu dobrej jakości ubrań, wśród których każda kobieta biznesu znajdzie coś dla siebie, warto zajrzeć na https://fanaberia.com/. Szeroki wybór eleganckich, świetnie uszytych elementów odzieży gwarantuje, że bez problemu ubierzemy się na każda okazję, zarówno do pracy, jak i na służbowy wyjazd. Wybierając ubrania biznesowe warto decydować się na klasyczne, ponadczasowe modele, które nigdy nie wychodzą z mody. Dzięki temu można mieć pewność, że będą nam służyć przez długi czas i nie trzeba będzie w każdym sezonie wymieniać większości zawartości szafy.

Nie zapomnij o dodatkach

Na nasz biznesowy, profesjonalny wizerunek wpływa nie tylko sam ubiór, ale również różnego rodzaju dodatki. Planując służbowy wyjazd zabierzmy więc wszystko, co będzie nam potrzebne, by w kontaktach służbowych w klientami czy kontrahentami prezentować się świetnie i robić dobre wrażenie. Ważnym uzupełnieniem stroju jest umiejętnie dobrana torebka, która powinna pasować do stylistyki i kolorystyki ubrania. W przypadku biznesowego wizerunku doskonale sprawdzi się torebka w stylu teczki, która jest duża, pojemna, pozwala zmieścić nie tylko mnóstwo damskich drobiazgów, ale również wiele służbowych rzeczy, jak dokumenty, tablet czy laptop. Nie zapominajmy również o delikatnej biżuterii, która podkreśli nasz wygląd oraz o nienagannym makijażu. Choć w spotkaniach służbowych na wyjazdach ważne są kompetencje oraz umiejętności zawodowe, zewnętrzny wizerunek również pomaga zrobić dobre wrażenie, budować zaufanie czy otwierać możliwości dla nowych relacji zawodowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *