5 ulubionych marek ciągników rolniczych w Polsce

Najcenniejszą rzeczą dla rolników są traktory. W tym stuleciu nie można sobie wyobrazić rolnictwa bez ciągnika. Ciągnik to maszyna wielozadaniowa, która zapewnia efektywną pracę na polu. Na całym świecie ciągniki odgrywają ważną rolę w życiu każdego rolnika. Marki ciągników stale produkują ciągniki o wysokiej jakości.

Tutaj znajdziesz 10 najlepszych firm ciągnikowych na świecie – które podbiły serca Polaków. Ta wiedza przyda Ci się z całą pewnością jeśli patrzysz na używane traktory rolnicze – teraz będziesz wiedział, czego dokładnie szukać na aukcjach.

#1 Machindra

Marka ciągników Mahindra to marka numer 1 w sprzedaży ciągników na świecie. Jest to indyjski producent, który produkuje wysokiej jakości ciągniki zgodnie z potrzebami rolników. Mahindra zawsze pracuje dla dobra rolników. Dostarczają ciągniki zgodnie z wymaganiami i obszarem na całym świecie.

Potężne i trwałe ciągniki i narzędzia Mahindra pomagają zwiększyć wydajność w gospodarstwach na całym świecie. Mahindra zdobył nagrodę Deminga i japoński medal jakości. Oprócz tego Mahindra jest największym producentem ciągników na świecie.

#2 Sonalika International

To jedna z najpopularniejszych marek ciągników na całym świecie. Została założony w 1969 roku, a potem już nigdy nie zwolniła tempa. Oferują różne gamy ciągników na całym świecie, aby sprostać potrzebom rolników i rynku. Sonalika produkuje najbardziej zaawansowany na świecie ciągnik nowej generacji. Obecnie grupa Sonalika znajduje się w pierwszej trójce producentów ciągników w Polsce. Dostarczają i produkują zgodnie z zapotrzebowaniem rolników.

Sonalika zajęła wyjątkowe miejsce w sercach klientów dostarczając im doskonałej jakości produkty. Jej ciągniki są wyposażone w mocne silniki, oszczędne paliwo, duży zbiornik paliwa, duży udźwig hydrauliczny itp. Ciągniki Sonalika są produkowane z uwzględnieniem wszystkich cech, które zadowolą rolników.

#3 Case IH

Jest światowym liderem na rynku sprzętu rolniczego z siedzibą w USA. Brand pojawił ze swoim ciągnikiem rolniczym w 1923 roku. Nieustannie podbijał serca rolników. Produkują najmocniejszy ciągnik na świecie. Case IH ma najsilniejszą linię produktów na świecie. Jest drugim co do wielkości producentem sprzętu rolniczego w Ameryce Północnej i stał się częścią CNH w 1999 roku. Case IH produkuje unikalne produkty, które są oszczędne. Zawsze dostarczają swoim klientom produkty wysokiej jakości.

#4 Kubota

Kubota jest znana jako KAI jest najbardziej zaawansowaną firmą produkującą ciągniki na świecie. Od 1890 roku Kubota dostarcza ciągniki na całym świecie i zdobywa bezwarunkową wiarę swoich klientów. Są zaangażowani w swoją pracę i wytwarzają produkty najwyższej jakości.
Kubota zawsze dostarcza produkty zgodnie z najnowszą technologią i trendami. Na całym świecie rolnicy ślepo ufają firmie Kubota ze względu na jej jakość i przystępną cenę.

#5 John Deere Tractor Company USA

Jest renomowaną firmą produkującą ciągniki. Deere podąża za ich dziedzictwem i dostarcza swoim klientom wysoce wydajne ciągniki. Specyfikacje każdego ich ciągnika sprawiają, że jest to doskonały i jeden z najczęściej wybieranych towarów również wśród polskich rolników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *