5 pomysłów na prezent dla przyjaciela

Kupno prezentu z konkretnej okazji może być problemowe, szczególnie wtedy, gdy z osobą, którą planujemy obdarować nie jesteśmy zbyt blisko i nie wiemy, jakie ma zainteresowania i jakie jest jej hobby. Wtedy zwykle kupujemy podarunki, które dobrze wyglądają na każdą okazję. Zupełnie inaczej jest w przypadku bliskich przyjaciół, których znamy bardzo dobrze. Wtedy prezenty mogą być przemyślane i na pewno trafione. Przedstawiamy 5 ciekawych pomysłów na prezent dla przyjaciela, które będą idealne na różne okazje.

1. T-shirt z nadrukiem

Prezent w postaci koszulki może się wydawać dosyć sztampowy i nieciekawy, pod warunkiem, że kupujemy zwykłą koszulkę. Zupełnie inaczej jest w przypadku, gdy zdecydujemy się na t-shirt z własnym nadrukiem i wybierzemy napis, który kojarzy nam się nieodłącznie z naszym przyjacielem. Koszulki ze śmiesznymi czy ciekawymi napisami świetnie się prezentują, zawsze wzbudzają uśmiech i na pewno spodobają się każdemu bez względu na wiek czy zainteresowania.

2. Kubek ze zdjęciem 

Na liście ciekawych, indywidualnych podarunków dla przyjaciół warto również umieścić kubki ze zdjęciami. Można stworzyć z nich unikalne, jedyne w swoim rodzaju prezenty, które będą nie tylko przedmiotami codziennego użytku, ale również wspaniałą pamiątką. Oczywiście, pod warunkiem, że zdecydujemy się na zamieszczenie pomysłowego, ciekawego zdjęcia, które ma swoją historię. Kubek na prezent sprawdza się zarówno na ważne okazje, jak i bez okazji. Osoba obdarowana z pewnością będzie zadowolona.

3. Voucher do ulubionego sklepu

Gdy przyjaźnimy się z jakąś osobą przez długi czas, z pewnością znamy jej upodobania zakupowe, ulubione marki i sklepy, w których najczęściej kupuje. Świetnym pomysłem na prezent może być bon zakupowy do konkretnego sklepu. Dzięki temu osoba obdarowana będzie mogła sama zrobić sobie zakupy i wybrać dokładnie takie produkty, które ją interesują. Wysokość dostępnej kwoty na takim bonie jest uzależniona zarówno od okazji, jak i od naszych możliwości finansowych. Planując prezent dla przyjaciela nie wychodźmy z założenia zastaw się a postaw i wybierajmy takie kwoty, które nie będą dla nas nadmiernym obciążeniem dla budżetu.

4. Bilet na koncert, do kina czy na mecz

Na pewno doskonale wiemy, jaka impreza najbardziej spełni oczekiwania naszego przyjaciela. Może jest to oczekiwany koncert zagranicznego artysty, a może ciekawy mecz? Warto więc kupić bilet w prezencie, nie tylko dla przyjaciela, ale również dla siebie. Dzięki temu prezent będzie podwójny – nie tylko obdarujemy bliską osobą czymś, z czego realnie się ucieszy, ale również będziemy mogli wspólnie spędzić czas na ciekawej atrakcji.

5. Impreza niespodzianka

Jeśli szukamy pomysłu na prezent na urodziny czy imieniny, ciekawym rozwiązaniem może być zorganizowanie imprezy niespodzianki i zaproszenie wielu lubianych przez naszego bliskiego osób. Dzięki temu będzie można ciekawie spędzić czas w gronie znajomych, a o prezenty z pewnością zatroszczą się inni goście imprezy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *